Nagu öeldakse inglise keeles

Nagu ütlete inglise keeles

Kui õpite inglise keelt, on väga tavaline kokku puutuda sõnade või väljenditega, mida te ei tea. Sellistel juhtudel on oluline teada, kuidas neid sõnu inglise keeles öelda, et saaksid tõhusalt suhelda.

sõna tõlge

Üks lihtsamaid viise, kuidas teada saada, kuidas inglise keeles midagi öelda, on selle sõna otsese tõlke kaudu. Näiteks kui soovite teada, kuidas öelda inglise keeles “koer”, otsige lihtsalt sõna “koer” tõlget.

Siiski on oluline meeles pidada, et otsene tõlge pole alati parim valik. Mõnel sõnal võib erinevates kontekstides olla erinevad tähendused, seetõttu on oluline mõista sõna kasutatavat konteksti.

idioomid

Lisaks üksikutele sõnadele on oluline teada ka inglise keeles idioome. Need väljendid on sõnade kombinatsioonid, millel on iga sõna sõnasõnalise tähenduse erinev tähendus eraldi.

Näiteks väljendi “Break a jalg” kasutatakse kellelegi õnne enne esitlust või etendust. Kui tõlgite selle väljendi sõna otseses mõttes, pole sellel mõtet, siis on oluline teada väljendi tegelikku tähendust.

veebiressursid

On mitmeid veebifunktsioone, mis aitavad teil teada saada, kuidas inglise keeles midagi öelda. Veebikirjandused, tõlkerakendused ja arutelufoorumid on suurepärased võimalused oma küsimustele vastamiseks ning uute sõnade ja väljendite õppimiseks.

Lisaks on alati hea harjutada inglise keelt tõelistes olukordades. Vaadake filme ja sarju inglise keeles, lugege raamatuid ja artikleid inglise keeles ning proovige suhelda inglise keelt kõnelevate inimestega. Mida rohkem harjutate, seda loomulikum on teil leida inglise keeles õigeid sõnu.

Järeldus

Selles keeles tõhusaks suhtlemiseks on oluline õppida midagi inglise keeles. Kasutage veebipõhiseid funktsioone, harjutage inglise keelt tõelistes olukordades ja on avatud uute sõnade ja väljendite õppimiseks. Pühendumise ja praktika abil saate keeles üha vabamaks.

Scroll to Top