Mis tähistab 20. aprilli

Mida see tähistab 20. aprillil?

20. aprillil tähistatakse kogu maailmas mitmeid pidustusi ja üritusi. Selles ajaveebis uurime mõnda peamist pidustusi ja olulisi kuupäevi, mis sellel kuupäeval toimuvad.

üritused ja pidustused

20. aprillil on mitmesuguseid üritusi ja pidustusi, näiteks:

 • 4/20 : 4/20 on kuupäev, mida tähistavad paljud kanepihuvilised kogu maailmas. Selle pidustuse päritolu pärineb 1970. aastatest, kui rühm Ameerika tudengeid kogunes kell 16:20 marihuaanat suitsetama. Pärast seda on 4/20 muutunud Kanaari kultuuri sümboliks ja seda tähistatakse festivalide, käikude ja sellega seotud tegevustega.
 • Brasiilia avastamine : Brasiilias tähistatakse 20. aprilli Brasiilia avastuspäevana. Sellel kuupäeval saabus 1500. aastal Brasiilia territooriumile Pedro Álvares Cabrali juhitud ekspeditsioon, tähistades Portugali kolonisatsiooni algust riigis.
 • Muud pidustused : lisaks nendele pidustustele tähistavad 20. aprilli ka muud üritused ja pidustused, näiteks World Hiina päev, riiklik diplomaadipäev (Brasiilias) ja rahvusvaheline lendav kettapäev. < /Li>

  huvitavad uudishimu ja faktid

  Siin on mõned huvitavad uudishimu ja faktid umbes 20. aprilli kohta:

  • Adolf Hitler : Saksa diktaator Adolf Hitler sündis 20. aprillil 1889.
  • Sports : Spordimaailmas tähistab 20. aprilli mitme kuulsa sportlase, näiteks Brasiilia jalgpalluri Luís Fabiano ja endine Ameerika korvpallur Carmelo Anthony aastapäev.
  • muusika : Muusikamaailmas mäletatakse 20. aprilli selliste kunstnike nagu Luther Vandross, Sebastian Bach ja Nina Foch.

  Järeldus

  20. aprill on kuupäev, mis on täis pidustusi ja üritusi kogu maailmas. Ükskõik, kas tähistatakse 4/20, Brasiilia avastamist või muid olulisi kuupäevi, on sellel kuupäeval erinevate inimeste jaoks erinevad tähendused. Huvitav on teada ja õppida tundma erinevaid pidustusi, mis sel päeval toimuvad.

 • Scroll to Top