Mis tähendas inglise keeles

Mida “tegi” inglise keeles?

tähendab

Kui õpite inglise keelt, olete ilmselt kohanud mingil hetkel sõna “tegi”. Aga mida see tähendab? Selles blogis uurime selle väga olulise sõna tähendust ja kasutamist inglise keeles.

Mis on inglise keeles “tegi”?

“DO” on verbi varasem vorm “inglise keeles. Seda kasutatakse peamiselt lihtsa aja moodustamiseks jaatavates, negatiivsetes ja ülekuulatavates fraasides.

Kuidas inglise keeles “tegi”?

töötab

Kui me kasutame jaatavas fraasis “DO”, on sellega kaasas peamine tegusõna infinitiivis ilma “To”. Näiteks:

 • i tegin minu kodutöid eile. (Tegin eile oma kodutööd.)
 • Ta tegi oma parimal võistlusel. (Ta andis võistlusel endast parima.)
 • Negatiivsetes fraasides lisasime “mitte” pärast “DO”. Näiteks:

 • i ei käinud eile õhtul peole. (Ma ei käinud eile õhtul peole.)
 • Nad ei lõpetanud oma projekti õigel ajal. (Nad ei lõpetanud projekti õigeaegselt.)
 • Ülekuulatavates fraasides pöörasime ümber positsiooni “DO” ja subjekt. Näiteks:

 • Kas teile meeldis film? (Kas teile meeldis film?)
 • Kas nad külastasid eelmisel nädalavahetusel oma vanavanemaid? (Nad külastasid eelmisel nädalavahetusel oma vanavanemaid?)
 • Kuidas teha ja harjutada inglise keeles?

  Inglise keeles “DOD” kasutamise harjutamiseks soovitame teha grammatikaharjutusi, rääkida emakeele kõlaritega ning vaadata inglise keeles filme ja sarju. Mida rohkem harjutate, seda loomulikum on selle sõna kasutamine.

  Kust leida teavet inglise keeles?

  Inglise keele kohta leiate teavet mitmesuguste õppematerjalide, näiteks õpikute, inglise keele õpetamisele spetsialiseerunud veebisaitide ja isegi veebipõhise sõnaraamatute kohta.

  Mida tähendab inglise keeles “tegi”?

  Inglise keeles “DO” tähendus on verbi möödunud aeg “”. See näitab toimingut, mis leidis aset minevikus.

  Kui palju maksab ingliskeelne “tegi” õppimine?

  Inglise keele “DO” õppimise kulud võivad varieeruda sõltuvalt kasutatavatest funktsioonidest. Veebis on saadaval tasuta materjalid, näiteks videod ja harjutused, kuid ka tasuliste inglise kursustesse on võimalik investeerida.

  Mis on parim meetod inglise keeles “tehtud” õppimiseks?

  Parim meetod inglise keeles “DO” tundmaõppimiseks võib inimeselt erineda. Mõned inimesed õpivad paremini läbi näo -näkku klasside, teised eelistavad õppida iseenda hindamist. Oluline on leida meetod, mis töötab teie jaoks ja hoiab teid motiveerituna.

  Piibli järgi seletus inglise keeles “DO” kohta

  Piiblis ei maini otseselt inglise keeles “tehtud” tähendust, kuna see on inglise keele konkreetne sõna. Piiblit saab aga inglise keeles uurida, et parandada keele tundmist.

  selgitus “DO” inglise keeles

  Spirlismismil pole konkreetset vaadet inglise keeles “tehtud” tähendusest, kuna see on inglise keele sõna. Sõnavara ja keeleteadmiste laiendamiseks on siiski võimalik uurida inglise spirismi kohta.

  Selgitus “DO” inglise keeles vastavalt tarot, numeroloogia, horoskoop ja märgid

  tarot, numeroloogia, horoskoop ja sildid ei oma otsest seost inglise keeles “tehtud” tähendusega, kuna need on erinevad tavad ja uuringud. Kõigil neil teemadel on oma sõnavara ja konkreetsed tähendused.

  selgitus “DO” kohta inglise keeles vastavalt Candomblé ja Umbanda

  Candomblé ja Umbanda pole konkreetset vaadet inglise keeles “tehtud” tähendusest, kuna see on inglise keele sõna. Keele tundmise parandamiseks on siiski võimalik uurida nende inglise keeles religioonide kohta.

  selgitus “DO” ingliskeelne vastavalt vaimsusele

  Vaimsusel pole konkreetset vaadet inglise keeles “tehtud” tähendusest, kuna see on inglise keele sõna. Sõnavara ja keeleteadmiste laiendamiseks on siiski võimalik uurida inglise keeles vaimseid tekste ja õpetusi.

  lõplik järeldus

  Lühidalt öeldes on “DO” inglise keeles verbi varasem vorm “ja seda kasutatakse möödunud aja moodustamiseks. Seda võib leida erinevatest õppematerjalidest, näiteks raamatutest, veebisaitidest ja veebipõhistest sõnaraamatutest. Inglise keeles “tehtud” kasutamise õppimiseks ja harjutamiseks on soovitatav treenida, emakeelena kõnelejatega rääkida ja inglise keeles sisu tarbida. Piibli, spiritismi, tarot, numeroloogia, horoskoobi, siltide, candomblé, umbanda või vaimsuse järgi pole konkreetset vaadet inglise keeles. Oluline on leida õppemeetod, mis sobib teie jaoks ja pühendas end keeleõppele.

  Scroll to Top