Mis on lipp

Mis on lipp?

Bandeiro on objekt, mida kasutatakse pidudeks ja kaunistamiseks pidude, spordiürituste, pidustuste ja isegi ehitustööde jaoks. See koosneb väikesest lipust, mis on kinnitatud painduva varda külge, tavaliselt plastikust või metallist.

lipu kasutamine

Lippu kasutatakse laialdaselt juuni festivalidel, kus see ripub sirgendatud juhtmetel, moodustades värvikireva ja elava koridori. Lisaks on see ka spordiüritustel, näiteks tänavavõistlustel ja maratonidel, väga levinud marsruudi piiritlemine ja osalejaid juhendama.

Ehituses kasutatakse lippu selliste riskipiirkondade, näiteks augude, kraavide ja takistuste, töötajate ja külastajate võimalike ohtude kohta. Seda saab kasutada ka tuleohtlike või mürgiste materjalide olemasolu tähistamiseks.

kaunistamine ja temaatilised parteid

Lisaks praktilisele funktsioonile kasutatakse lippu laialdaselt ka temaatilistel pidudel, näiteks juuni pidusid, sünnipäevapidusid ja pulmi. See toob keskkonda piduliku ja pingevaba õhku, samuti on majanduslik ja mitmekülgne kaunistamise võimalus.

Turul on saadaval mitu lipumudelit, erineva värvi, väljatrükkide ja suurustega. Ettevõtteürituste ja kohandatud pidude jaoks leiate kohandatud lipud, nimed, fraasid või logod.

uudishimu lipu kohta:

 • Lippu tuntakse Brasiilia erinevates piirkondades erinevate nimedega, näiteks “Bandeirinha”, “Bandeirão” ja “Party Flag”.
 • Juunis peod on lipud traditsiooniliselt valmistatud värvilisest paberist, kuid praegu leidub neid ka plastist ja kangast.
 • Lipp on rõõmu ja pidulikkuse sümbol, viidates populaarsetele ja rahvatraditsioonidele.

 • Kasutage
  näited


  juuni peod ripub sirgetel juhtmetel, moodustades värvilise koridori.

  spordiüritused Railling ja maratoniplaat.

  tsiviilehitus Töödes riskipiirkondade signaalimine.

  peokaunistamine dekoratiivne element temaatilistel pidudel.


  Scroll to Top