Mis on hea kõrge kolesterooli ja kõrge triglütseriidide jaoks

Mis on hea kõrge kolesterooli ja kõrge triglütseriidide jaoks?

Kõrge kolesterool ja kõrge triglütseriidid on terviseprobleemid, mis võivad suurendada südame -veresoonkonna haiguste riski. Õnneks on nende taseme vähendamiseks ja oma üldise tervise parandamiseks mitmeid meetmeid.

tervislik toitumine

Üks tõhusamaid viise kõrge kolesterooli ja kõrge triglütseriidide vähendamiseks on tervisliku toitumise omandamine. Siin on mõned toidud, mis võivad aidata:

 • oomega-3: kalad nagu lõhe, sardiinid ja tuunikala on rikkad oomega-3, mis aitab vähendada triglütseriidide taset.
 • kiud: kiudo toidud nagu puuviljad, köögiviljad ja täisteratooted võivad aidata vähendada LDL -kolesterooli (halba).
 • tervislikud rasvad: oliiviõli, avokaado ja pähklid on tervislike rasvade allikad, mis võivad aidata parandada kolesterooli taset.
 • regulaarne treening

  Regulaarne treening võib aidata vähendada ka kõrge kolesterooli ja kõrge triglütseriidide. Proovige lisada aeroobseid tegevusi nagu matkamine, jooksmine või ujumine oma igapäevases rutiinis.

  ravimid

  Mõnel juhul võib ravimeid kasutada kõrge kolesterooli ja kõrge triglütseriidide kontrollimiseks. Nõude ja parima ravivõimaluse hindamiseks pöörduge arsti poole.

  Järeldus

  Kõrge kolesterooli ja kõrge triglütseriididega on tõsised terviseprobleemid, kuid neid saab kontrollida elustiili muutustega ja vajadusel ravimite kasutamisega. Oma kardiovaskulaarse tervise parandamiseks on olulised sammud tervisliku toitumise, regulaarse treenimise ja arsti poole.

  Scroll to Top