Mis on hea flegmi vabastamiseks

Mis on hea vabastamise flegm?

Kui tegeleme külma või gripiga, on tavaline, et flegma koguneb hingamisteedele, põhjustades ebamugavusi ja hingamisraskusi. Õnneks on olemas mõned meetmed, mida saame võtta flegma langetamiseks ja sümptomite leevendamiseks. Selles artiklis uurime mõningaid tõhusaid võimalusi flegmaga tegelemiseks.

1. Hüdratsioon

Paljude vedelike joomine on hädavajalik, et aidata flegmat. Vesi aitab lima lahjendada, muutes selle kõrvaldamise lihtsamaks. Lisaks võivad kuumad joogid, näiteks ravimtaimed või supp teed, aidata nina ummikuid leevendada.

2. Auru sissehingamine

Auru sissehingamine on lihtne ja tõhus tehnika flegma vabastamiseks. Saate seda teha, pannes kuuma vett kaussi ja kallutades näo selle üle, kattes pea rätikuga, et luua auru “tunnel”. Aurude sissehingamine aitab niisutada hingamisteede radasid ja hõlbustada flegmi likvideerimist.

3. Exacats

Turul on saadaval rasvaseid ravimeid, mis aitavad flegmat maha lasta. Need ravimid aitavad lima vedetada, hõlbustades selle kõrvaldamist. Enne ravimite kasutamist on oluline konsulteerida arstiga, et see oleks teie juhtumi jaoks ohutu ja sobiv.

4. Tervislik toitumine

Tervislik ja tasakaalustatud söömine võib aidata tugevdada immuunsussüsteemi ja hõlbustada taastumist. C -vitamiini rikas toidud, näiteks oranž, sidrun ja kiivid, võivad aidata vähendada lima tootmist. Ka toidud, mis võivad suurendada lima tootmist, näiteks piimatoodete ja töödeldud toidud, võib olla ka kasulik.

5. Puhkus

Nõuetekohane puhkus on keha taastumiseks kriitilise tähtsusega. Kui oleme haiged, vajab meie keha nakkuse vastu võitlemiseks ja flegma võitluseks. Seetõttu on oluline broneerida aeg puhata ja lasta kehal korralikult taastuda.

Järeldus

Phillion võib olla ebamugav sümptom, kuid on olemas meetmeid, mida saame selle lõdvendamiseks võtta. Hüdratsioon, auru sissehingamine, ekspelandid, tervislik toitumine ja puhkus on mõned tõhusad võimalused flegmiga tegelemiseks. Ärge unustage enne ravimite kasutamist alati arstiga konsulteerida ja järgida oma juhtumi õigeid juhiseid.

Scroll to Top