Mis on CNPJ

Mis on CNPJ?

CNPJ (juriidiliste isikute riiklik register) on Brasiilias maksutunnistuse number ettevõtete ja muude organisatsioonide tuvastamiseks. Selle annab välja IRS ja see on kohustuslik kõigile ettevõtetele, kes soovivad riigis seaduslikult tegutseda.

Kuidas CNPJ töötab?

CNPJ koosneb 14 numbrist ja esimesed kaheksast tähistavad ettevõtte identifitseerimist, järgmised neli on haru arv (kui neid on) ja kaks viimast on kontrollimisnumbrid.

CNPJ hankimiseks tuleb sõltuvalt äri tüübist registreerida ettevõte kommertsnõukogu või juriidiliste isikute registribüroos. Pärast registreerimist peate IRS -iga registreeruma CNPJ -s.

mis on CNPJ jaoks?

CNPJ eesmärk on tuvastada ja reguleerida ettevõtteid valitsusasutuste ees, nagu IRS, sotsiaalkindlustus ja tööministeerium. Seda kasutatakse erinevatel eesmärkidel, näiteks arvete väljaandmine, töötajate palkamine, pangakontode avamine ja pakkumistes osalemine.

Lisaks kasutatakse CNPJ -d ka avalikul konsultatsioonil, võimaldades kõigil kontrollida ettevõtte registreerimisolukorda, selle ettevõtte nime, aadressi, majandustegevust.

Kuidas konsulteerida CNPJ -ga?

CNPJ -ga konsulteerimiseks minge lihtsalt IRS -i veebisaidile ja kasutage saadaolevat päringu tööriista. Peate sisestama soovitud CNPJ -numbri ja täitma turvalisuse captcha. Pärast konsultatsiooni kuvatakse ettevõtte registreerimisteave.

Oluline on märkida, et CNPJ konsultatsioon on tasuta ja seda saab teha igaüks.

 • Juurdepääs IRS -i veebisaidile;
 • Klõpsake suvandit “Päring” ja valige “CNPJ”;
 • Sisestage soovitud CNPJ number;
 • Täitke turvalisus CAPTCHA;
 • Klõpsake “Vaata”.

 • ettevõtte nimi
  cnpj
  aadress


  näide Ltda. 12,345,678/0001-90 Rua näide, 123 – City näide


  viide: irs