Milline CNIS

Mis on CNIS?

CNIS (sotsiaalse teabe riiklik register) on süsteem, mida Riiklik Sotsiaalkindlustuse instituut (INSS) kasutab Brasiilia töötajate tööeluga seotud teabe säilitamiseks ja haldamiseks.

Kuidas CNIS töötab?

CNI -sid toidab ettevõtete ja töötajate enda pakutav teave. Iga kord, kui töötaja palkab töötaja, vastutab see ettevõte CNIS -i töösuhete kohta teabe saatmise eest.

Lisaks pääseb töötajale ka CNI -le ja kontrollib, kas kogu tema teave on õige. Kui leiate vigu, saab see taotleda parandust otse süsteemis.

Miks on CNIS oluline?

CNIS on oluline, kuna InSS arvutab iga töötaja panuse aja ja sellest tulenevalt ka tema pensionile. Seetõttu on oluline, et CNIS -is sisalduv teave oleks õige ja ajakohastatud.

Lisaks kasutatakse CNI -sid muu hulgas ka muude sotsiaalkindlustushüvitiste jaoks, näiteks haiguspalk, rasedus- ja sünnituspalk.

Kuidas CNI -dega nõu pidada?

CNI -dega konsulteerimiseks pääseb töötajale juurde INSS -i veebisaidile ja registreeruda minu INSS -i portaalis. Pärast registreerimist pääsete juurde kogu tööeluga seotud teabele, sealhulgas CNI -dele.

Oluline on märkida, et juurdepääs CNIS -ile on piiratud töötaja endaga, kuna see on vajalik isiklike andmete sisestamiseks ja juurdepääsu parooli loomiseks.

 • Juurdepääs INSS -i veebisaidile;
 • Klõpsake “Enter” ja registreeruge minu INSS -i portaalis;
 • Pärast registreerimist logige sisse oma CPF ja parooliga;
 • Klõpsake menüüs “Sotsiaalkindlustuse väljavõte (CNIS)”; ​​
 • Valmis! Nüüd saate kogu oma CNIS -i teabega tutvuda.

 • sisenemiskuupäev
  väljundi kuupäev
  ettevõte
  lasti


  01/01/2010 01/01/2015 ettevõte A analüütik

  01/02/2015 01/02/2020 ettevõte B haldur

  01/03/2020 vool ettevõte C koordinaator


  Viide: INSS veebisait