Mida võtta, et saada soovi kommi süüa

mida võtta, et saada soov süüa magusat

Kes ei tundnud kunagi seda vastupandamatut soovi kommi süüa, isegi teades, et see pole tervisele parim valik? Seda soovi võivad põhjustada mitmed tegurid, näiteks stress, ärevus või isegi tasakaalustamata söömisharjumused.

Miks me tunneme end kommi söömiseks?

Magusa söömise soov võib olla seotud paljude teguritega, näiteks neurotransmitterite, näiteks serotoniini vabanemisega, mis on seotud naudingu ja heaoluga. Lisaks võib suhkru tarbimine aktiveerida aju preemiasüsteemi, põhjustades vahetu naudingutunnet.

Veel üks tegur, mis võib mõjutada magusa söömise soovi, on veresuhkru taseme tasakaalustamatus. Kui tase on madal, võib keha saata näljasignaale, põhjustades soovi suhkrut toidu järele.

Mida kulutada kommi söömise soovi vähendamiseks?

On mõned strateegiad, mis aitavad vähendada magusa söömise soovi. Vaadake mõnda võimalust:

  • taimne tee: mõned taimsed teed, näiteks kummel või piparmünt, võivad aidata rahuneda ja vähendada kommi söömise soovi.
  • vesi sidruniga: Sidrunivesi joomine aitab värskendada maitset ja vähendada soovi tarbida suhkrut toite.
  • Kiud -rikaste toitude tarbimine: kiudained -rikkad toidud, näiteks puuviljad, köögiviljad ja täisteratooted, võivad aidata rahuldadust kauem ja vähendada magusa söömise soovi.
  • füüsilise aktiivsuse harjutamine: Regulaarne treening võib aidata vähendada magusa söömise soovi ja tuua mitmeid tervisega seotud eeliseid.
  • Järeldus

    Magusa söömise soovi võib olla keeruline vastu panna, kuid selle soovi rahuldamiseks on oluline otsida tervislikke alternatiive. Proovige ülalnimetatud näpunäiteid ja leidke teie jaoks parim strateegia. Samuti ärge unustage säilitada tasakaalustatud dieeti ja otsida vajadusel tervishoiutöötaja abi.

    Scroll to Top