Mida toru sisse panna

Mida panna Can Toru sisse?

Kui rääkida torudest, on palju võimalusi, mida saate nende sisse panna. Kas ladustamiseks, kaunistamiseks või isegi kellelegi andmiseks pakuvad torud mitmekülgsust ja praktilisust.

salvestusruum

CAN -torude üks peamisi kommunaalteenuseid on salvestusruum. Need sobivad ideaalselt väikeste esemete, näiteks müntide, nuppude, tihvtide, nõelte hoidmiseks. Samuti saate neid kasutada vürtside, teede, kohvi või isegi maiustuste hoidmiseks.

kaunistamine

torud torud sobivad suurepäraselt ka dekoratiivsetel eesmärkidel. Saate neid värvida, lisada kleebiseid, paelad või kangad vastavalt oma maitse järgi. Neid saab kasutada lillepottide, pliiatsihoidjate, puksiirihoidjatena või isegi valgustena.

kingitused

Lata torud on loominguline ja võluv võimalus kellelegi anda. Saate neid täita väikeste hellitustega, näiteks šokolaadid, ehted, miniatuurid või isegi armastavad sõnumid. Need sobivad ideaalselt erilisteks sündmusteks, näiteks sünnipäevad, pulmad ja mälestuskuupäevad.

muud ideed

Lisaks ülalnimetatud suvanditele saab torusid kasutada ka muudes vormides. Paljude muude võimaluste hulgas saate muuta need Velas, Strands, Beer TAM -i hoidjateks, eheteks. Kasutage oma loovust ja kasutage neid mitmekülgseid konteinereid maksimaalselt ära.

 • Väikeste objektide ladustamine
 • vürtside, teede, kohvi, kommide jms hoidmine
 • Kaunistused, näiteks potid, pliiatsihoidja, pagasiruumi, lambid jne.
 • Isikupärastatud kingitused
 • Valk hoidja, tagaomanikud, aja omanikud, ehted jne.

 • Kasutage
  näited


  Storage mündid, nupud, vürtsid

  kaunistamine anumad, pliiatsihoidja, lambid

  kingitused šokolaadid, ehted, sõnumid

  muud ideed Velas, kandjad jne


  Scroll to Top