Mida süüa pärastlõunase suupiste ajal dieedil

Mida süüa pärastlõunase suupiste ajal dieedil

Kui jälgime dieeti, on oluline valida tervislikud võimalused kõigi söögikordade jaoks, sealhulgas pärastlõunane suupiste. Päeva sel hetkel on tavaline tunda näljast ning kasutab kalorite ja halvasti toitainerikkaid toite. Siiski on võimalik teha nutikaid valikuid ja hoida dieeti ajakohasena.

tervislikud võimalused pärastlõunaseks suupisteks

Et tagada, et pärastlõunane suupiste on toitev ja aitab täiskõhutunnet säilitada kuni järgmise söögikorrani, on oluline valida tervislike kiudainete, valkude ja rasvade osas rikkad toidud. Vaadake mõnda võimalust:

 • Puuviljad: puuviljad on suurepärane võimalus pärastlõunaseks suupisteks, kuna need on rikkad vitamiinide, mineraalide ja kiudude poolest. Mõned võimalused on õun, banaan, maasikas ja avokaado.
 • jogurt: looduslik või lõssi jogurt on valkude ja kaltsiumi allikas. Selle maitsvamaks muutmiseks lisage hakitud puuviljad või lusikas chia.
 • munad: munad on suurepärane valguallikas ja neid saab tarbida erineval viisil, näiteks omlett või keedetud munad.
 • kastanid: kastanid on rikkad tervislike rasvade poolest ja neid saab tarbida väikestes portsjonites, näiteks käputäis.
 • köögiviljad: toores köögiviljad, näiteks porgandid, kurk ja tomatid, on tervislikud ja madalad kacalorie valikud pärastlõunaseks suupisteks.
 • Planeerimine on kriitiline

  Et tagada pärastlõunane suupiste tervislik ja sobiv dieedi jaoks, on oluline teha eelnev kavandamine. Olge kodus alati tervislikud võimalused ja vältige kalori- ja halvasti toiteväärsete toitude ostmist. Lisaks on oluline austada soovitatud osi ja vältida liialdusi.


  toit
  osa
  kalorid


  Apple 1 ühik 52 kalorit

  loomulik koondunud jogurt 1 pott 70 kalorit

  munavalged 2 munavalget 34 kalorit

  kastanid 10 ühikut 100 kalorit

  porgand 1 keskmine ühik 25 kalorit


  Pidades meeles, et need on vaid mõned võimalused ja et kõigi vajalike toitainete saamiseks on oluline menüüd varieerida. Isikupärastatud juhiste saamiseks pöörduge alati toitumisspetsialistiga.

  allikas

  Scroll to Top