Mida panna riidekapp, et vältida omatehtud hallitust

Mida riidekappi omatehtud hallituse vältimiseks

Hallitus on paljudes majades tavaline probleem, eriti niisketes piirkondades. Lisaks tervisele kahjulikule on hallitus kahjustada ka riidekapis ladustatud riideid ja muid esemeid. Õnneks on mitmeid meetmeid, mida saate võtta, et vältida omatehtud hallitust ja hoida riideid heas seisukorras. Selles artiklis käsitleme mõnda kasulikku näpunäidet, et vältida hallituse vältimist garderoobis.

1. Hoidke riidekapp puhas ja organiseeritud

Üks parimaid viise, kuidas garderoobil hallituse vältimiseks vältida, on hoida see puhas ja organiseeritud. Veenduge, et riidekapi sees pole niiskeid ega määrdunud riideid, kuna see võib luua hallituse kasvu soodustava keskkonna. Samuti vältige paljude esemete kogumist garderoobis, kuna see võib selle õhu ringluse jaoks keeruliseks muuta.

2. Kasutage absorbeerivaid niiskustooteid

Turul on saadaval mitu niiskustoodet, näiteks ränidioksiidigeeli kotikesed, aktiveeritud söe- ja elektrikustjad. Nende toodete riidekapi panemine võib aidata niiskust vähendada ja hallituse kasvu vältida. Asendage need tooted vastavalt tootja juhistele regulaarselt.

3. Kasutage looduslikke materjale

Mõnedel looduslikel materjalidel, näiteks seeder ja lavendel, on omadused, mis aitavad hallitust tõrjuda. Vormi vältimiseks võite riidekapi sisse panna seeder- või lavendli kotikesed. Lisaks saavad need materjalid vaadata ka teie riietele meeldivat aroomi.

4. Vältige niiskete riiete hoidmist

Enne riidekapi riiete hoidmist veenduge, et need oleksid täiesti kuivad. Märgsed riided on kutse vormile. Kui teil pole aega päikeses riideid kuivatada, kaaluge elektrikuivati ​​kasutamist või riputage nende hästi ventileeritavas kohas, kuni need on täiesti kuivad.

5. Kontrollige riidekapi

ventilatsiooni

Hea ventilatsioon on hädavajalik, et vältida garderoobis hallitust. Veenduge, et riidekapp asub hästi ventileeritavas kohas ja seda ei takistaks muud mööbel ega esemed. Samuti vältige otse seina peal oleva riidekapi puudutamist, kuna see võib raskendada ringlemist.

Järeldus

Hallitus garderoobis võib olla pettumust valmistav probleem, kuid nende lihtsate näpunäidete järgimisel saate vältida hallituse kasvu ja hoida riideid heas seisukorras. Ärge unustage hoida riidekapi puhtana ja korraldatud, kasutage imavaid niiskustooteid, looduslikke materjale ja tagage hea ventilatsioon. Nende meetmete abil saate nautida hallituseta riidekappi ja hästi hoitud riideid.

Scroll to Top