Mida panna õppekava subjekt

Mida panna õppekava

Kui tegemist on CV saatmise e -posti teel, on teema protsessi oluline osa. See on esimene asi, mida värbajad näevad ja saavad kindlaks teha, kas teie e -post on avatud või mitte. Seetõttu on oluline teada, mida õppekavale panna, et juhtida tööandja tähelepanu.

Miks on õppekava subjekt oluline?

Õppekava subjekt on oluline, kuna see on värbaja esmamulje. See on esimene võimalus juhtida tähelepanu ja äratada huvi, nii et teie e -post on avatud ja CV loetakse. Hästi kujundatud teema võib suurendada teie võimalusi intervjuu valimiseks.

Mida panna õppekava teema?

Õppekava subjektile lisamiseks on mõned olulised näpunäited:

 • Ole selge ja objektiivne: subjekt peaks olema selge ja objektiivne, osutades e -kirja põhjusele. Vältige geneerilisi probleeme, näiteks “õppekava” või “töö vakantsus”. Ole konkreetne ja mainige huvipakkuvat positsiooni või valdkonda.
 • Tõstke esile oma kvalifikatsioon: Kui teil on vaba ametikoha asjakohast kvalifikatsiooni, mainige seda sellel teemal. Näiteks kui valdate vabalt inglise keelt, võite panna “õppekava – vabalt inglise keeles”. See võib värbaja huvi äratada.
 • Kasutage märksõnu: Otsige vakantsust ja ettevõtet asjakohaste märksõnade tuvastamiseks. Lisage need märksõnad õppekavale, mis näitab, et olete kooskõlas ettevõtte vajadustega.
 • Näited õppekavadest

  Siin on mõned näited õppekavaprobleemidest, mis aitavad teil silma paista:

  • õppekava – turundusanalüütik, kellel on kogemusi SEO
  • õppekava – graafiline disaini praktikant Photoshopi teadmistega
  • õppekava – PMP sertifitseerimise projektijuht

  Pidage meeles, et kohandate subjekti vastavalt vakantsile ja selle kvalifikatsioonile. Ole loominguline, kuid säilitage selgus ja objektiivsus.

  Järeldus

  Õppekava teema on oluline osa e -kirjade saatmise protsessist töökohale. See on esimene mulje, mille värbajas jätate, ja saate kindlaks teha, kas teie e -post on avatud või mitte. Seetõttu on oluline teada, mida õppekavale panna, et juhtida tööandja tähelepanu ja suurendada teie võimalusi intervjuu valimiseks.

  Scroll to Top