Mida panna õhuniisutaja

Mida panna õhuniisutaja?

Õhu niisutajad on väga kasulikud seadmed õhukvaliteedi parandamiseks kuiva keskkonnas. Need aitavad võidelda hingamisprobleemidega, näiteks hingamisteede kuivus ja kurgu ärritus. Aga kas sa tead, mida õhuniisutajale panna? Selles artiklis anname teile selle teema kohta mõned näpunäited.

vesi

Põhielement, mille peaksite õhuniisutaja sisse panema, on vesi. Vesi aurustab seade, suurendades keskkonna niiskust. Bakterite ja seente leviku vältimiseks on oluline kasutada puhast ja filtreeritud vett.

destilleeritud või filtreeritud vesi?

Mõned inimesed eelistavad kasutada õhuniisutajas destilleeritud või filtreeritud vett, kuna nende arvates väldib see mineraalladestuste moodustumist seadmes ja keskkonnas. Kuid see pole kohustuslik. Kraanivett saab kasutada ka siis, kui see on puhas ja lisanditeta.

eeterlikud õlid

Lisaks veele saate õhuniisutajale lisada ka eeterlikke õlisid, et muuta keskkond nauditavamaks ja lõhnavamaks. Essentsõlidel on terapeutilised omadused ja need võivad aidata lõõgastuda, magada ning leevendada gripi ja külmetushaiguste sümptomeid.

Oluline on meeles pidada, et mitte kõik õhuniisutajad ei ühildu eeterlike õlidega. Enne nende kasutamist kontrollige tootja juhiseid.

 • puhastamine ja hooldus
 • Muud elemendid
 • Järeldus

 • bränd
  mudel
  hind


  tähistab A mudel x r 200,00 dollarit

  bränd b mudel y r 150,00 dollarit

  bränd c mudel z r 180,00 dollarit
  <Ülevaated>
  Scroll to Top