Mida panna isikupärastatud klaasi sisse

Mida panna kohandatud klaasi?

Kohandatud tassid on suurepärane võimalus kellelegi või isegi nende enda kasutamiseks anda. Neid saab kasutada mitmel korral, näiteks parteid, korporatiivüritusi, pulmi. Kuid kas olete kunagi lõpetanud mõtlema, mida kohandatud klaasi sisse panna? Selles ajaveebis anname teile mõned loovad ja erinevad ideed isikupärastatud klaasi täitmiseks. Vaadake seda!

joogid

Üks levinumaid võimalusi kohandatud klaasi sisse panna on joogid. Olgu tegemist alkoholiga, näiteks joogi- või käsitööõlu või mitte -alkoholivaba jook, näiteks mahl või sooda, on võimalused mitmekesised. Saate valida joogi vastavalt isikule, kes saab isikupärastatud klaasi või isegi peo või sündmuse teema järgi.

saboriseeritud vesi

Tervislik ja värskendav võimalus kohandatud klaasi sisse panna on maitsevesi. Veele erilise puudutuse saamiseks võite lisada puuvilju, nagu sidrun, oranž, maasikas või isegi ürdid, näiteks piparmünt või basiilik. Lisaks kergele ja maitsvale variandile on maitsestatud vesi ka suurepärane variant neile, kes on dieedil või otsivad tervislikumat võimalust.

šokolaadid ja maiustused

Veel üks maitsev võimalus kohandatud klaasi sisse panna on šokolaadid ja maiustused. Võite valida südamekujulised šokolaadid, šokolaadid, kuulid või isegi kommid kohandada vastavalt peo- või sündmuste teemale. See variant sobib ideaalselt isikupärastatud klaasiga kinkimiseks, sest lisaks kasuliku mälu sellele on see ka rõõm.

pliiatsid ja pliiatsid

Kui otsite funktsionaalsemat võimalust kohandatud klaasi, pliiatsid ja pliiatsid, on suurepärane valik. Pliiatsit saate kohandada inimese nimega või isegi motiveeriva fraasiga. See valik sobib suurepäraselt CO -töötajate, õpilaste või isegi oma kasutamise andmiseks kontoris või koolis.

 • taimed
 • köögiriistad
 • Ilutooted
 • Objekti pisipildid

 • variant
  kirjeldus


  taimed erinev ja loominguline võimalus on panna taim kohandatud klaasi sisse. Võite valida mahlaka, kaktuse või isegi mini -puu. See valik sobib suurepäraselt kellelegi, kellele meeldib aiandus või kaunistada oma keskkonda.

  köögiriistad Kui otsite kasulikku ja praktilist võimalust, on köögiriistad suurepärane valik. Võite lusikad puidusse, spaatlasse, küpsiselõikurid või isegi söögiriistade komplekti kohandatud klaasi sisse panna. See valik sobib suurepäraselt kellelegi, kellele meeldib süüa teha, või oma köögis kasutamiseks.

  ilutooted Veel üks huvitav võimalus on panna ilutooted kohandatud klaasi. Saate valida selliseid esemeid nagu huulepulgad, emailid, meigipintslid või isegi parfüümide pisipildid. See valik sobib suurepäraselt kellelegi, kellele meeldib hoolitseda isikupärastatud ilukomplekti eest või seadistada.

  objekti pisipildid Kui otsite loomingulisemat ja lõbusamat varianti, on objektide pisipildid suurepärane valik. Kohandatud klaasi sisse saate panna auto, jalgrataste, loomade või isegi filmitegelaste miniatuurid. See valik sobib suurepäraselt lastele või täiskasvanutele, kellele meeldib koguda pisipilte.
  <Ülevaated>
  viited

  [1] viite näide

  Scroll to Top