Mida me augustis tähistame

Mida me tähistame augustis

August on täis mälestuspäevi ja olulisi sündmusi kogu maailmas. Selles ajaveebis uurime mõnda peamist pidustusi ja sündmusi, mis sel perioodil toimuvad.

mälestuskuupäevad

1. augustil tähistatakse maailma imetamise päeva. Selle kuupäeva eesmärk on tõsta teadlikkust rinnaga toitmise olulisusest ja imikute arengust.

5. augustil tähistatakse riiklikku tervisepäeva. Selle kuupäeva eesmärk on julgustada tervislike harjumuste vastuvõtmist ja teadvustada füüsilise ja vaimse tervise eest hoolitsemise olulisust.

11. augustil tähistatakse õpilaspäeva. See kuupäev austab kõiki õpilasi ja rõhutab hariduse olulisust teadliku ja ettevalmistatud kodanike moodustamisel tulevikuks.

15. augustil tähistatakse Jumalaema eelduse päeva. See kuupäev on katoliiklaste jaoks väga oluline, kuna see tähistab Neitsi Maarja tõusu taevasse.

19. augustil tähistatakse maailma fotograafiapäeva. See kuupäev tähistab fotograafia kunsti ja selle tähtsust väljendusvormina ja ajaloolise rekordina.

olulised sündmused

Augustis on kogu maailmas mitu olulist sündmust. Näitena võib tuua olümpia, mis tavaliselt toimub sel perioodil. Parimad erinevate viiside sportlased kogunevad medalite ja andmete otsimiseks võistlema.

Veel üks asjakohane sündmus on maailma imetamise nädal, mis toimub 1. augustini. Selle nädala jooksul viiakse läbi erinevaid tegevusi ja kampaaniaid, et edendada rinnaga toitmist ja selle eeliseid.

uudishimu

Kas teadsite, et august on tuntud kui hull koerte kuu? See väljend tekkis koerte marutaudi esinemissageduse suurenemise tõttu sel perioodil. Seetõttu on oluline säilitada loomade vaktsineerimine ajani.

Lisaks peetakse augusti ebausklike vastikute kuuks. Arvatakse, et see kuu toob õnnetuid ja negatiivseid sündmusi. Siiski on oluline meeles pidada, et ebausudel pole teaduslikku alust.

Järeldus

August on täis olulisi pidustusi ja sündmusi. Ükskõik, kas tähistada spetsiaalseid kuupäevi, osaledes spordiüritustel või õppida uudishimu, pakub see kuu erinevaid võimalusi õppimiseks ja lõbutsemiseks.

Scroll to Top