Kuidas võtta vaha juuste eemaldamiseks

Kuidas riiete vahatamist rõivastest

Vaha juuste eemaldamine on väga levinud tehnika soovimatute juuste eemaldamiseks. Kuid mõnikord juhtub õnnetusi ja vaha võib riideid värvida. Kuid ärge muretsege, on mõned näpunäited ja nipid, mis aitavad teil vaha tõhusalt eemaldada.

1. Külmutage vaha

Üks tõhusamaid viise vaha riietest eemaldamiseks on selle külmutamine. Asetage rõivas kilekotti ja külmutage paar tundi. Seejärel eemaldage riided sügavkülmikust ja kraapige vaha õrnalt noaga ilma otsata. Vaha peaks kergesti lahti tulema.

2. Kasutage triikrauda

Teine võimalus on kasutada triikimist triikrauda. Asetage imav paber või puhas riie vahaplevi kohale ja pühkige kuum triikraud üle. Vaha sulab ja imendub paberi või riidega. Korrake protsessi, kuni eemaldate kogu vaha.

3. Rakendage jää

Kui vaha on endiselt värske, võite proovida jääga eemaldada. Pange mõned jääkuubikud kilekotti ja kandke vahaplekki. Laske jääl tegutseda mõni minut, kuni vaha ratsutab. Seejärel kraapige vaha õrnalt noaga ilma otsata.

4. Kasutage kuuma vett

Kui vaha on juba kuiv, võite proovida kuuma veega eemaldada. Pange riided kuuma veega kaussi ja leotage mõni minut. Seejärel hõõruge plekk pehme pintsliga õrnalt. Vaha peaks kergesti lahti tulema.

5. Kasutage plekieemaldajat

Kui ükski varasematest suvanditest ei tööta, võite proovida kasutada konkreetset vahaplekieemaldajat. Järgige tootejuhiseid ja rakendage pleki. Las see käitub mõni minut ja peske siis riideid normaalselt.

Oluline on meeles pidada, et enne mis tahes vaha eemaldamise meetodi rakendamist on soovitatav teha test riiete väikesel peidetud alal, et kontrollida, kas see ei kahjusta kangast.

Nende näpunäidete abil saate vahavaha rõivastest tõhusalt eemaldada ja jätta see uuesti uueks.

Scroll to Top