Kuidas võtta subtiitreid televiisorist Philipsist

Kuidas ära võtta Filips TV subtiitrid

Kui teil on Philips TV ja otsite subtiitrite keelamise viisi, jõudisite õigesse kohta. Selles artiklis näitame samm -sammult, kuidas oma telesaate Philipsi subtiitreid eemaldada.

1. samm: pääsege telesaadetele

Alustamiseks peate pääsema oma Philipsi telesaadetele. Selleks võtke kaugjuhtimispuldi ja otsige nuppu “Menüü” või “Seaded”. Vajutage seda nuppu Menüü avamiseks.

2. samm: sirvige subtiitrite sätteid

Seadete menüüst leiate mitu võimalust. Otsige midagi sellist nagu “Audio seaded” või “subtiitrite sätted”. Valige subtiitrite sätete juurdepääsu saamiseks see suvand.

3. samm: keelake subtiitrid

Nüüd, kui olete subtiitrite sätetes, otsige subtiitrite aktiveerimise või keelamise võimalust. Sõltuvalt teie Philips TV -mudelist võib sellel suvandil olla erinev nimi, näiteks “subtiitrid”, “suletud pealdis” või “subtiitrid”. Valige subtiitrite väljalülitamiseks vastav suvand ja valige “Keela” või “OFF”.

4. samm: salvestage muudatused

Pärast puudega subtiitreid salvestage kindlasti muudatused. Otsige nuppu, näiteks “Salvesta” või “OK” ja vajutage seda sätete kinnitamiseks.

Nüüd peate oma Philips TV subtiitrid edukalt eemaldama. Pidage meeles, et need juhised võivad sõltuvalt teie telemudelist erineda, kuid tavaliselt järgivad sarnast protsessi. Kui teil on raskusi subtiitrite seadete leidmisega või keelatud, lugege oma Philipsi teleri kasutusjuhendit või pöörduge ettevõtte tehnilise toe poole.

Loodame, et see artikkel on olnud kasulik ja saate oma Philipsi telerit nautida ilma soovimatute subtiitriteta. Kui teil on rohkem küsimusi või kui vajate lisateavet, siis ärge kõhelge meielt.

Scroll to Top