Kuidas võtta omatehtud mustad riided

Kuidas võtta omatehtud mustad riided

Mustade riiete omamine on suurepärane, kuna nad on elegantsed ja mitmekülgsed. Mustade rõivaste kandmisel on aga üks levinumaid probleeme juuste olemasolu ja nende külge klammerduvat paisu. Õnneks on nende eemaldamiseks mitu omatehtud viisi soovimatute abil. Selles artiklis jagame tõhusaid näpunäiteid mustade riiete võtmiseks, kasutades koostisosi, mis teil tõenäoliselt on juba kodus.

1. Kleebise rull

Üks lihtsamaid ja tõhusamaid meetodeid mustade riiete abil eemaldamiseks on kleepuva rulli kasutamine. Need rullid on kaetud kleepuva lehega, mis kleepub juuste ja paisude külge, eemaldades need hõlpsalt. Mööduge kleebise rullige üle riiete, vajutades kergelt, et tagada kõigi juuste eemaldamine.

2. Lint

Kui teil pole rullkleebist käes, võib lint olla ka suurepärane alternatiiv. Mähkige kleebise küljega käe ümber tükk linti ja suruge see üle riiete. Lint kleepub juuste ja kiu külge, eemaldades need hõlpsalt.

3. Kummi kinnas

Teine võimalus on kasutada kummikinda. Pange lihtsalt kinnas ja jookse käsi üle riiete, surudes kergelt. Juuksed ja kius kleepuvad kinda külge, hõlbustades eemaldamist.

4. Harjase pintsel

Õhuke harjase pintsel võib olla kasulik ka juuste eemaldamiseks mustadest riietest. Pintseldage õrnalt üle riiete, vastupidiselt juustele. See aitab juukseid ja kiuda, hõlbustades nende eemaldamist.

5. Valge äädikas

Valge äädikas on mitmekülgne koostisosa, mida saab kasutada mustade riiete abil. Segage osa valgest äädikast kolme osa veeosaga ja pihustage lahus riietele. Seejärel andke lahtiste juuste eemaldamiseks liimi rull või lint.

6. Föön

Kui teil on kiire ja teil pole aega juuste käsitsi eemaldamiseks, võite kasutada föönit. Lülitage kuivati ​​madalaimal temperatuuril sisse ja suunake õhk riietele. Juuksed puhutakse ära, hõlbustades eemaldamist.

Järeldus

Mustade riiete abil eemaldamine võib olla pettumust valmistav ülesanne, kuid nende omatehtud näpunäidete abil saate oma riideid alati laitmatu hoida. Proovige neid meetodeid ja uurige, milline neist sobib teie jaoks kõige paremini. Ärge unustage alati järgida rõivaste hooldusjuhiseid ja vältige agressiivseid meetodeid, mis võivad kangast kahjustada.

Scroll to Top