Kuidas võtta nahast kummi

Kuidas nahast kummi maha võtta

Kellel pole kunagi olnud õnnetu igeme peal istuda ja lõpetada see naha külge? See olukord võib olla üsna ebamugav, kuid õnneks on mõned lihtsad tehnikad, mis aitavad närimiskummi eemaldada ilma nahakahjustusi põhjustamata. Selles artiklis jagame tõhusaid näpunäiteid sellest probleemist kiiresti ja hõlpsalt vabanemiseks.

1. Kasutage jää

Üks lihtsamaid viise igeme eemaldamiseks nahast kasutab jää. Võtke lihtsalt jääkuubik ja kandke see otse kummile. Külm kõvendab kummi, hõlbustades selle eemaldamist. Mõne minuti pärast saate kummi hõlpsalt eemaldada, jäätmeid jätmata.

2. Taimeõli või oliiviõli

Teine tõhus võimalus on kasutada taimeõli või oliiviõli. Kandke igemele väike kogus õli ja laske sellel mõni minut tegutseda. Õli pehmendab kummi, hõlbustades selle eemaldamist. Seejärel kasutage ala puhastamiseks lihtsalt rätikut või paberit.

3. Hambapasta

Hambapasta võib olla ka naha igeme eemaldamisel nahast. Kandke igemele väike kogus hambapastat ja hõõruge õrnalt. Hambapasta aitab kummi maha lasta, võimaldades teil selle hõlpsalt eemaldada.

4. Valge äädikas

Valge äädikas on mitmekülgne toode, mida saab kasutada igeme nahast eemaldamiseks. Leotage lihtsalt riie või puuvill valge äädikaga ja kandke kummile. Las see käitub mõni minut ja eemaldage kumm lihtsalt.

5. Kuum vesi

Kui kumm on kinni naha suuremasse piirkonda, saate selle eemaldamiseks kasutada kuuma vett. Kandke igemele kuuma vett ja laske sellel mõni minut tegutseda. Kuumus pehmendab kummi, võimaldades teil selle hõlpsalt eemaldada.

Järeldus

Kummi nahast eemaldamine võib olla keeruline ülesanne, kuid õigete tehnikate abil on võimalik probleem kiiresti ja hõlpsalt lahendada. Proovige selles artiklis nimetatud näpunäiteid ja vabanege nahale igemest, ilma kahjustamata. Pidage meeles, et toote või tehnika kasutamisel olge alati ettevaatlik ja kui teil on küsimusi, pöörduge tervishoiuprofessionaali poole.

Scroll to Top