Kuidas võtta mikropoori liim nahast

Kuidas võtta mikropoori liim nahast

Kui teil on oma elus mingil hetkel juba vaja olnud mikropoori, on tõenäoliselt olnud olukord, kus see on raskusi selle täieliku nahast eemaldamisega. Mikropooride liim võib olla üsna kleepuv ja jätta jäägid raskesti eemaldatavaks. Selles artiklis õpetame teile näpunäiteid naha tõhusaks eemaldamiseks.

1. Kasutage taimeõli

Üks tõhusamaid viise nahast eemaldamiseks on taimeõli kasutamine. Õli aitab liimi lahustada, hõlbustades selle eemaldamist. Kandke lihtsalt paar tilka taimeõli piirkonda, kus see on liim ja massaaž õrnalt. Seejärel kasutage liimi eemaldamiseks riide või paberrätikut.

2. Kasutage sooja vett ja mahedat seepi

Teine võimalus on kasutada sooja vett ja mahedat seepi, et eemaldada mikropoori liim nahast. Märja kahjustatud ala sooja veega ja kandke väike kogus mahedat seepi. Hõõru õrnalt, kuni liim hakkab lahti laskma. Loputage hästi ja kuivatage nahk.

3. Proovige emaili eemaldajat

Kui varasemad valikud ei tööta, võite proovida kasutada emaili remotorit. Kandke puuvillale väike küünelakieemaldaja ja pange liimi õrnalt üle. Olge ettevaatlik, et ärge hõõruge liiga kõvasti, kuna see võib nahka ärritada. Pärast liimi eemaldamist peske ala põhjalikult mahe seebi ja veega.

4. Konsulteerige tervishoiutöötaja

Kui isegi pärast nende näpunäidete proovimist ei pääse mikropooride liim nahast välja, on soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga, näiteks dermatoloog või õde. Nad saavad juhtumit hinnata ja näidata parimat protseduuri liimi ohutuks eemaldamiseks.

Oluline on meeles pidada, et iga inimene saab mikropooride liimi eemaldamismeetoditele reageerida erinevalt. Seetõttu on enne suuremas piirkonnas kandmist alati hea testida naha väikeses piirkonnas.

Loodame, et need näpunäited on teile kasulikud olnud. Nüüd teate, kuidas mikropooriliimi nahast tõhusalt eemaldada. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke see kommentaaridesse!

Scroll to Top