Kuidas võtta küünlaga purustatud võtit

Kuidas saada küünlaga purustatud lukuvõti

Katkise võtme olemasolu luku sees võib olla pettumust valmistav ja ebamugav probleem. Siiski on mõned lihtsad tehnikad, mida saate proovida enne võtmehoidjat helistamist. Üks neist tehnikatest on küünla kasutamine katkise võtme eemaldamiseks. Selles artiklis selgitame samm -sammult, kuidas seda teha.

1. samm: koguge vajalikud materjalid

Enne alustamist veenduge, et teil oleks järgmised materjalid käsitsi:

  • küünal
  • fosfor või kergem
  • Peened tipu tangid
  • pintsetid

2. samm: süütage küünal

Valgustage küünal matši või tulemasina abil. Veenduge, et teil oleks turvaline koht küünla valgustamiseks, kaugeltki tuleohtlikest materjalidest.

3. samm: kuumutage katkise võtme otsa

Hoidke katkist võtit õhukese tangide või pintsettidega. Lähenege küünla leegi katkisele võtmele, soojendades seda mõneks sekundiks. Kuumus aitab vabastada luku purustatud võtme.

4. samm: eemaldage katkine võti

Pärast purustatud võtme otsa kuumutamist proovige see lukust sujuvalt välja tõmmata. Kui võti ei tule kergelt välja, korrake kuumutamisprotsessi ja proovige uuesti. Olge ettevaatlik, et mitte liiga palju jõudu rakendada, kuna see võib luku kahjustada.

5. samm: vajadusel helistage võtmehoidjale

Kui olete proovinud kõiki ülaltoodud tehnikaid ja pole veel suutnud katkist võtit eemaldada, on soovitatav kutsuda professionaalne võtmehoidja. Neil on keerukamate olukordade käsitlemiseks vajalikke tööriistu ja teadmisi.

Kokkuvõtteks võib küünla kasutamine lukust katkise võtme eemaldamiseks olla lihtne ja tõhus lahendus. Selle protseduuri tegemisel on siiski oluline olla ettevaatlik ja vajadusel otsida professionaali abi.

Scroll to Top