Kuidas võtta kummiplekk riietest välja

Kuidas võtta kummiplekk rõivastest välja

Kellel pole kunagi olnud õnnetu igemesse istuda ja peitsitud riideid lõpetada? See olukord võib olla üsna pettumust valmistav, kuid õnneks on mõned tehnikad, mis aitavad seda soovimatut plekki eemaldada. Selles artiklis jagame tõhusaid näpunäiteid kummiplekkide eemaldamiseks.

1. Külmutamine

Üks tõhusamaid viise igemeplekkide eemaldamiseks on külmumismeetodi kasutamine. Selleks vajate kilekotti ja jääkuubikuid. Pange kilekott koos jääkuubikutega igeme plekile ja laske sellel mõni minut tegutseda. Eesmärk on kummi külmutamine nii, et see karastuks ja seda oleks lihtsam eemaldada. Pärast külmutamist kasutage nuga või lusikat, et kraapimine riietest kraapida. Olge kanga kahjustamiseks ettevaatlik.

2. Kuum vesi

Veel üks tõhus tehnika on igemeplekki eemaldamiseks kuuma vett kasutada. Täitke kauss kuuma veega ja kastke riiete peitsitud ala. Leotage riideid mõni minut ja seejärel kasutage koha õrnalt hõõrumiseks pehme harjasega pintslit. Veesoojus aitab kummi pehmendada, hõlbustades selle eemaldamist. Korrake protsessi, kuni kogu plekk on eemaldatud.

3. Taimeõli

Taimeõli võib olla ka liitlane kummilaikude eemaldamisel. Kandke plekil väike kogus taimeõli ja laske sellel mõni minut tegutseda. Seejärel kasutage koha õrnalt hõõrumiseks vana hambaharja. Õli aitab kummi kangast maha visata. Pärast igeme eemaldamist peske õli eemaldamiseks riided tavaliselt.

4. Alkohol

Alkohol on veel üks toode, mida saab kasutada igemeplekkide eemaldamiseks. Märg tükk puuvillaga alkoholiga ja kandke plekile. Laske sellel mõni minut tegutseda ja seejärel kasutage koha õrnalt hõõrumiseks pehme harjase pintslit. Alkohol aitab kummi lahustada, hõlbustades selle eemaldamist. Pärast protsessi peske riided normaalselt.

5. Roogad

Kui eelistate, võite kummiplekkide eemaldamiseks kasutada ka roogasid. Kandke plekile väike kogus pesuvahendit ja hõõruge õrnalt pehme harjase pintsliga. Laske pesuvahendil mõni minut tegutseda ja peske siis riideid normaalselt. Pesuvahend aitab kummi kangast vabastada.

Oluline on meeles pidada, et hoolimata valitud meetodist on oluline kiiresti tegutseda, et suurendada igemeplekki täielikult eemaldamise võimalusi. Samuti kontrollige enne toote kasutamist alati pesupesemisjuhiseid.

Loodame, et need näpunäited on kasulikud ja et saate oma riietest igemeplekid hõlpsalt eemaldada. Väikese kannatlikkuse ja õigete toodetega saate oma riided jälle uueks jätta!

Scroll to Top