Kuidas võtta Hispaania kodakondsus

Kuidas võtta Hispaania kodakondsus

Kui teil on Hispaania esivanemad või olete huvitatud Hispaanias elamisest ja töötamisest, võib Hispaania kodakondsuse saamine olla võimalus kaaluda. Selles artiklis uurime vajalikke samme Hispaania kodakondsuse ja sellega seotud nõuete eemaldamiseks.

Hispaania kodakondsuse saamise nõuded

Enne Hispaania kodakondsuse taotlemise protsessi alustamist on oluline kontrollida, kas vastate vajalikele nõuetele. Mõned peamised nõuded hõlmavad:

 • Ole vähemalt 18 -aastane;
 • Tõestage sugulussidemeid Hispaania kodanikuga;
 • Elab seaduslikult Hispaanias teatud aja jooksul;
 • ON Hispaania keele põhiteadmised;
 • Hispaania ja põhiseadusliku kultuurieksam;
 • Loobu vajadusel oma praegusest kodakondsusest.
 • samm -sammult Hispaania kodakondsuse saamiseks

  Nüüd, kui teate põhinõudeid, kirjeldame üksikasjalikult samm -sammult protsessi Hispaania kodakondsuse saamiseks:

  1. Koguge vajalik dokumentatsioon

  Protsessi alustamiseks peate koguma vajalikud dokumendid, näiteks sünnitunnistused, abielu ja karistusregistrid. Veenduge, et vajadusel oleks kõik autentitud ja tõlgitud koopiad hispaania keelde.

  2. Planeerige intervjuu

  Pärast dokumentatsiooni kogumist peate kavandama intervjuu Hispaania konsulaadis teile kõige lähemal. Intervjuu ajal on teil võimalus esitada oma dokumentatsioon ja selgitada kõik tekkivaid küsimusi.

  3. Tehke hispaania ja põhiseadusliku kultuuri eksam

  Enne protsessi jätkamist peate sooritama hispaania ja põhiseadusliku kultuurieksami. See eksam paneb proovile teie teadmisi Hispaania ajaloo, kultuuri ja seaduste kohta.

  4. Oodake otsust

  Pärast kõigi eelmiste sammude läbimist peate ootama Hispaania ametivõimude valmistamist. Ooteaeg võib erineda, kuid vastuse saamiseks kulub tavaliselt mõni kuu.

  5. Saada Hispaania kodakondsus

  Kui teie taotlus on heaks kiidetud, saate Hispaania kodakondsuse ja saate nautida kõiki pakutavaid õigusi ja eeliseid, näiteks õigus elada ja töötada Hispaanias.

  Järeldus

  Hispaania kodakondsuse saamine võib olla keeruline protsess, kuid õigete sammude järgimine ja vajalike nõuete täitmine saate oma eesmärgi saavutada. Ole kindlasti hästi informeeritud ja vajadusel oleks spetsialistide abi. Õnne!

  Scroll to Top