Kuidas võtta geelküüned

Kuidas geelküünte võtta: täielik juhend

Kui mõtlete oma geelküünte kodus eemaldada, on oluline järgida õiget protsessi, et vältida oma looduslike küünte kahjustusi. Selles artiklis näitame teile samm -sammult, kuidas geelküüned ohutult ja tõhusalt võtta.

1. samm: koguge vajalikud materjalid

Enne alustamist veenduge, et teil oleks kõik vajalikud materjalid. Vajate:

  • geel küünte eemaldaja
  • Puuvill
  • alumiiniumfoolium
  • küüneliiva paber
  • apelsinipulk
  • küünenaha niisutaja

2. samm: valmistage oma küüned ette

Alustage geeli ülemise kihi lihvimisega küüneliivapaberiga. See aitab sära eemaldada ja hõlbustab remondrisse tungimist. Olge ettevaatlik, et mitte lihvida oma loomulikke naelu.

3. samm: kandke geelküünte eemaldaja

Märgne puuvillatükk geelküüneemajas ja asetage see küünele. Seejärel mähkige sõrm alumiiniumfooliumiga, et puuvill oma kohale kinnitada. Korrake seda protsessi kõigil küüntel.

4. samm: oodake eemaldamisaega

Nüüd on aeg oodata. Eemaldamisaeg võib varieeruda vastavalt kasutatava geelküüneemaldaja tüübist. Kontrollige soovitatud aja tundmiseks tootejuhiseid.

5. samm: eemaldage geel

Pärast eemaldamisaega eemaldage alumiiniumfoolium ja puuvill. Kasutage oranži keppi, et suruda pehmendatud geel õrnalt küüntest välja. Vajadusel korrake eemaldaja rakendamise protsessi.

6. samm: niisutage oma küüsi

Pärast kogu geeli eemaldamist peske käed põhjalikult ja kandke küünenaha niisutaja. See aitab taastada teie küünte loomuliku hüdratsiooni.

Nüüd, kui teate, kuidas geelküüned õigesti võtta, pidage meeles, et oma looduslike küünte eest alati hästi hoolitseda. Vältige geeli eemaldamist väga sageli, kuna see võib teie küüsi nõrgendada. Kui teil on küsimusi või tunnete protsessi ajal ebamugavust, on soovitatav otsida professionaali abi.

Loodame, et see juhend on teile kasulik olnud. Jagage oma kogemusi allolevates kommentaarides!

Scroll to Top