Kuidas veini võtta

Kuidas veini rõivastest välja saada

Kes ei valanud õhtusöögi või peo ajal kunagi riietele veini? See on tavaline olukord, kuid see võib olla üsna pettumust valmistav. Siiski on mõned tehnikad, mis aitavad veiniplekid tõhusalt eemaldada. Selles artiklis jagame selle probleemi käsitlemiseks kasulikke näpunäiteid.

1. Käituge kiiresti

Niipea kui vein on rõivastesse valatud, on oluline kiiresti tegutseda. Mida rohkem aega plekk jääb, seda raskem on see eemaldada. Nii et ärge laske plekkil kuivada.

2. Neelake ülejääk

Riikide liigse veini eemaldamiseks kasutage puhast lappi või imavat paberit. Suruge vedeliku imamiseks õrnalt kude. Vältige hõõrumist, kuna see võib plekki levitada.

3. Pese külma veega

Loputage võimalikult kiiresti külma veega peitsitud ala. Külm vesi aitab plekki lahjendada ja takistab selle kangasse astumist. Veenduge, et vesi on külm, kuna kuum vesi suudab plekki veelgi kinnitada.

4. Kasutage pehmet pesuvahendit

Pärast külma veega loputamist kandke sujuv pesuvahend otse veinipleadiks. Hõõru kangast õrnalt pleki eemaldamiseks. Laske pesuvahendil enne järgmise sammu juurde liikumist mõni minut tegutseda.

5. Pese normaalselt

Pärast puhastusvahendi pealekandmist peske riided normaalselt, järgides sildil olevaid pesujuhiseid. Enne riiete kuivatamist veenduge, et plekk oleks täielikult eemaldatud. Vastasel juhul korrake eelmisi samme.

6. Konsulteerige professionaal

Kui plekk püsib ka pärast kõigi ülaltoodud näpunäidete järgimist, on soovitatav otsida puhastusspetsialisti abi. Neil on õiged tooted ja tehnikad keeruliste plekkidega, näiteks veiniga.

Neid näpunäiteid järgides olete valmis tõhusalt veiniplekkidega tegelema. Ärge unustage tegutseda kiiresti ja vältige kuuma vee kasutamist, kuna see võib olukorra halvendada. Väikese kannatlikkusega ja hoolt on teie riided veiniplekid!

Scroll to Top