Kuidas värskendada Xbox 360

Kuidas värskendada Xbox 360

Kui olete Xbox 360 kirglik mängija, on oluline hoida oma konsool ajakohasena, et kõigi saadaolevate funktsioonide ja funktsioonide maksimaalselt kasu saada. Selles artiklis näitame teile, kuidas Xbox 360 lihtsalt ja kiiresti värskendada.

1. samm: ühenduse loomine Internetiga

Enne värskendusprotsessi alustamist veenduge, et teie Xbox 360 oleks Internetiga ühendatud. Saate seda teha WiFi-ühenduse või Etherneti kaabli abil.

2. samm: pääseda seadetele

Minge peamenüü Xbox 360 suvandisse “Seaded” ja valige see. Seejärel valige suvand “süsteem” ja seejärel “Süsteemi värskendus”.

3. samm: kontrollige, kas värskendusi on saadaval

Nüüd kontrollib Xbox 360, kas värskendusi on saadaval. Kui on olemas ootel värskendus, laadib konsool selle automaatselt alla.

4. samm: installige värskendused

Pärast värskenduste allalaadimist käivitab Xbox 360 installiprotsessi. See protsess võib võtta mõni minut, nii et olge kannatlik ja ärge lülitage installimise ajal konsooli välja.

5. samm: taaskäivitage konsool

Pärast värskenduste installimist taaskäivitub Xbox 360 automaatselt. Enne konsooli taaskäivitamist salvestage kindlasti kõik mängud.

6. samm: veenduge, et värskendus oleks lõpule viidud

Pärast konsooli taaskäivitamist pääsege seadetele uuesti juurde ja minge suvandisse “Süsteem” ja seejärel “süsteemteave”. Kontrollige, kas opsüsteemi versiooni on värskendatud uusima versiooniga.

Nüüd, kui olete oma Xbox 360 värskendanud, saate nautida kõiki värskenduse tehtud uudiseid ja parandusi. Ärge unustage hoida oma konsooli alati kursis, et tagada parim mängukogemus.

Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke kommentaar allpool.

Scroll to Top