Kuidas värskendada Xbox 360

Kuidas värskendada Xbox 360

Kui olete Xbox 360 kirglik mängija, siis teate, et kõigi saadaolevate funktsioonide ja funktsioonide maksimaalselt kasutamiseks on oluline hoida konsooli kursis. Selles ajaveebis näitame teile, kuidas oma Xbox 360 lihtsalt ja kiiresti värskendada.

1. samm: ühenduse loomine Internetiga

Enne värskendusprotsessi alustamist veenduge, et teie Xbox 360 oleks Internetiga ühendatud. Saate seda teha WiFi-ühenduse või Etherneti kaabli abil.

2. samm: pääseda seadetele

Minge peamenüü Xbox 360 suvandisse “Seaded” ja valige see. Seejärel valige suvand “süsteem” ja seejärel “Süsteemi värskendus”.

3. samm: kontrollige, kas värskendusi on saadaval

Nüüd kontrollib teie Xbox 360 saadaolevaid värskendusi. Kui on olemas ootel värskendus, laadib konsool selle automaatselt alla.

4. samm: installige värskendused

Pärast värskenduste allalaadimist käivitab Xbox 360 installiprotsessi. See protsess võib võtta mõni minut, nii et olge kannatlik ja ärge lülitage installimise ajal konsooli välja.

5. samm: taaskäivitage konsool

Pärast värskenduste installimist taaskäivitub Xbox 360 automaatselt. Enne konsooli taaskäivitamist salvestage kindlasti kõik mängud.

6. samm: veenduge, et värskendus oleks lõpule viidud

Pärast taaskäivitamist pääsege uuesti Xbox 360 seadetele ja veenduge, et värskendus oleks edukalt lõpule viidud. Kui kõik on õige, siis on teie Xbox 360 värskendatud ja mängimiseks valmis!

Nüüd, kui teate, kuidas värskendada Xbox 360, nautige kõiki värskendusi toodud uudiseid ja parandusi. Lõbutsege mängimine!


<Ülevaated>
Scroll to Top