Kuidas valmistatakse kahest lõuast

Kuidas on lipo on polsterdatud?

Isa huul, tuntud ka kui Dinline’i rasvaimu, on esteetiline protseduur, mille eesmärk on kõrvaldada liigse lokaliseeritud rasva lõua all olevas piirkonnas, mida nimetatakse lõpuks. See on tehnika, mida palju soovivad inimesed, kes soovivad omada paremini ja harmoonilisemat näokontuuri.

Mis on kahekordne lõug?

Din on rasva kogunemine, mis moodustub lõua all olevas kaelapiirkonnas. Selle põhjuseks võivad olla mitmed tegurid, näiteks geneetiline eelsoodumus, vananemine, kehakaalu tõus ja nahk. Lõua olemasolu võib põhjustada esteetilist ebamugavust ja mõjutada inimeste eneseastet.

Kuidas on lipo de lipo?

DP lipo on kirurgiline protseduur, mida peaks tegema spetsialiseeritud plastikakirurg. Esimene samm on meditsiiniline hindamine, kus professionaal analüüsib eemaldatava rasvade ja nahahaiguse piirkonnas.

Operatsioon toimub lokaalse anesteesia ja sedatsiooniga või mõnel juhul üldnarkoosiga. Kirurg teeb lõua alla väikesed sisselõiked ja kasutab peeneid kanüüleid liigse rasva poole püüdlemiseks. Oluline on rõhutada, et lõhenemise lipo ei ole näidustatud naha longi raviks, vaid ainult lokaliseeritud rasva eemaldamine.

taastamine ja tulemused

Pärast operatsiooni on tavaline, et patsiendil on ravitud piirkonnas turse ja verevalumid. Survevahemiku kasutamine on soovitatav, et aidata taastuda ja vähendada turset. Oluline on järgida kõiki meditsiinilisi juhiseid, näiteks füüsiliste pingutuste vältimine ja tervisliku toitumise säilitamine.

Lõbe lipo tulemused tajutakse järk -järgult, kui turse väheneb. Üldiselt on kaela ja lõua kontuuri olulist paranemist võimalik märgata, pakkudes näole nooremat ja harmoonilist ilme.

lõplikud kaalutlused

Kahekordse lõua lipo on ohutu ja tõhus protseduur, et kõrvaldada liigne rasv kaela piirkonnas. Protseduuri läbiviimiseks on siiski oluline otsida kvalifitseeritud ja kogenud plastikakirurgi, tagades sellega rahuldavad tulemused ja minimeerides riske.

Pidage meeles, et iga juhtum on ainulaadne ja ainult arst saab hinnata, kas topelt-lipo sobib teile. Planeerige kohtumine ja küsige enne otsuse tegemist kõik oma küsimused.

Scroll to Top