Kuidas vallandada mõne päeva pärast

Kuidas vallandada mõne päevaga

Kui otsite võimalusi kiireks vallandamiseks, on see teie jaoks õige koht. Selles ajaveebis uurime mõnda eksimatut strateegiat, mis tagab, et teid vallandatakse mõne päeva pärast. Pidage meeles, et see artikkel on mõeldud ainult meelelahutuseks ja seda ei tohiks tõsiselt võtta.

1. Saabuge iga päev hilja

Teatud viis oma ülemuste negatiivse tähelepanu juhtimiseks tuleb iga päev hilja. Veenduge, et kõik teaksid, et te ei hooli ajakavadest ja tähtaegadest.

2. Ärge täitke oma kohustusi

Teine tõhus viis kiireks vallandamiseks on mitte oma kohustuste täitmine. Jäta olulised ülesanded ilma seda tegemata ja ärge muretsege tagajärgede pärast.

3. Ole oma kaastöötajate suhtes ebaviisakas

Kohtle oma kaastöötajaid lugupidamatult ja olge igal võimalusel ebaviisakas. See loob mürgise töökeskkonna ja tagab, et teid lükatakse lühikese aja jooksul tagasi.

4. Ärge järgige ettevõtte reegleid

Ettevõtte reeglite eiramine on lollikindel viis kiiresti vallandada. Ärge muretsege väljakujunenud protseduuride järgimise pärast ja tehke asju oma.

5. Ärge püüdke

Näita oma töö vastu huvi puudust ja ärge püüdke tulemusi saavutada. See teeb teie ülemustele selgeks, et te pole ettevõttele pühendunud.

6. Pakkuge bassi vigu

Tõsiste ja korduvate vigade tegemine on kiire viis vallandamiseks. Ärge muretsege oma töö kontrollimise pärast ja laske vigadel koguneda.

7. Ole kogu aeg negatiivne

Ole kõige ja kõigi suhtes negatiivne. Kaebake pidevalt ja levitage töökohal negatiivset energiat.

8. Ärge kohanege muudatustega

Näidake vastupanu igale muutusele või innovatsioonile ettevõttes. See näitab paindlikkuse ja pühendumuse puudumist.

9. Ärge muretsege oma välimuse

pärast

Ärge muretsege korralikult riietumise või oma isikliku välimuse eest hoolitsemise pärast. See annab pilti lohakusest ja professionaalsuse puudumisest.

10. Ärge ilmutage huvi

õppimise vastu

Ärge püüdke õppida uusi asju ega parandada oma oskusi. Näidata huvi professionaalse arendamise vastu.

Kuigi see artikkel on kirjutatud humoorikalt, on oluline meeles pidada, et vallandamine pole soovitav. Alati on parem otsida võimalusi, kuidas töökeskkonnas positiivselt silma paista ja professionaalselt kasvada.

Scroll to Top