Kuidas vahetada USA -s

Kuidas vahetada USA -s

Ameerika Ühendriikides vahetuse tegemine on paljude Brasiilia tudengite unistus. Lisaks sellele, et see on ainulaadne võimalus uut keelt õppida, on see ka võimalus kogeda uut kultuuri ja laiendada silmaringi. Selles ajaveebis näitame teile samm -sammult oma vahetust USA -s.

Vahetusprogrammi valik

USA -s vahetuse esimene samm on valida programm, mis sobib kõige paremini teie vajadustele ja eesmärkidele. Saadaval on mitmeid võimalusi, näiteks keelevahetus, keskkool, bakalaureuseõppe, kraadiõpe. Otsige ja hinnake, milline programm sobib teile kõige sobivam.

vajalik dokumentatsioon

Pärast vahetusprogrammi valimist on oluline kontrollida, millised dokumendid on vaja Ameerika Ühendriikidesse sisenemiseks. Üldiselt peab teil õpilasena olema kehtiv pass, viisa ja Ameerika haridusasutuses registreerumise tõend. Kogu teabe leiate USA konsulaadist või saatkonnast.

finantsplaneerimine

USA -s vahetuse tegemine võib olla märkimisväärne investeering. Seetõttu on oluline teha üksikasjalik finantsplaneerimine. Kaaluge kulusid lennupiletite, majutuse, toidu, transpordi, tervisekindlustuse, koolitarvete ja isiklike kuludega. Samuti otsige stipendiume ja rahastamisprogramme.

Haridusasutuse valik

Kui olete otsustanud vahetusprogrammi ja korraldanud dokumentatsiooni ja finantsplaneerimise, on aeg valida USA -s haridusasutus. Teadusülikoolid, keelekoolid või konkreetsed kursused, mis pakuvad soovitud programmi. Kontrollige asutuse mainet ja vastuvõtunõudeid.

majutus

Teine oluline punkt on majutuse valik vahetuse ajal USA -s. Saadaval on erinevaid võimalusi, näiteks tudengite elukohad, Homestay (elab koos kohaliku perega), jagatud korterid või tubade rentimine. Hinnake, mis on teie profiili ja eelistuste jaoks kõige sobivam variant.

Reisi ettevalmistamine

Enne USA -sse sisenemist on oluline reisiks valmistuda. Vaadake muu hulgas kõiki vajalikke esemeid, näiteks dokumendid, sobivad kliimariided, koolimaterjalid, elektroonika. Kontrollige ka, kas enne reisi on vaja teha vaktsiini või omada meditsiinilisi eksameid.

Elab vahetus USA -s

Kui jõuate Ameerika Ühendriikidesse, kasutage seda ainulaadset kogemust maksimaalselt ära. Olge avatud uute inimestega kohtumiseks, uurige kohalikku kultuuri, osalege koolivälistes tegevustes ja suhelda tudengikogukondadega. Kasutage ka võimalust keelt harjutada ja end õpingutele pühendada.

USA -s vahetuse tegemine on uskumatu võimalus isiklikuks ja ametialaseks kasvuks. Järgige neid näpunäiteid ja olge valmis elama unustamatut kogemust!

Scroll to Top