Kuidas vähendada lokkis juuste hõõrdumist

Kuidas vähendada lokkis juuste frizz

Lokkis juuksed on ilusad ja isiksust täis, kuid Frizziga tegelemiseks võib sageli olla väljakutse. Frizz on põhjustatud nõuetekohase hüdratsiooni ja hoolduse puudumisest, kuid õnneks on selle vähendamiseks mitu võimalust ja on määratlenud ja frizzivaba lokid. Selles artiklis jagame näpunäiteid ja nippe, mis aitavad teil oma lokkis juuste hõõrdumist kontrollida.

hüdratsioon on võti

lokkis juuste frizzi üks peamisi põhjuseid on hüdratsiooni puudumine. Lokid kipuvad loomulikult olema kuivemad, seega on oluline hoida juuksed hästi hüdreeritud. Kasutage konkreetseid tooteid lokkis juuste jaoks, nagu šampoonid ja palsamid, mis sisaldavad niisutavaid koostisosi nagu kookosõli, sheavõi ja aaloe vera. Lisaks hüdreerige regulaarselt juhtmete niiskuse asendamiseks.

Vältige soojuse liigset kasutamist

Liigne kuumus võib juukseid kahjustada ja põhjustada frizzi. Vältige kuivati, lameda raua ja babülissi sagedast kasutamist. Kui teil on vaja mõnda neist seadmetest kasutada, kasutage kahjustuste minimeerimiseks kõigepealt soojuskaitset. Valige oma juustel loomulikult kuivada, kui vähegi võimalik.

Kasutage anti-frizzi tooteid

Konkreetsel turul on mitu toodet Frizzi vastu võitlemiseks. Otsige mahu kontrollimiseks ja lokkide määratlemiseks otsige frizz-vastaseid seerumeid, kreeme ja geele. Kandke need tooted niisketele juhtmetele, pikkusest näpunäideteni, vältides juurt.

lõpetage korralike tehnikatega

See, kuidas juuste viimistleda, võib mõjutada ka Frizzi. Vältige juhtmetele rätiku hõõrumist, kuna see võib põhjustada hõõrdumist ja suurendada hõõrdumist. Selle asemel kasutage juuste kuivatamiseks puuvilla t -särki, pingutades lokid õrnalt. Lisaks proovige selliseid tehnikaid nagu mõõtmine, dedoolid ja loksutamine, et aidata lokke määratleda ja vähendada.

kaitske juukseid öösel

Öösel frizzi vältimiseks investeerige satiinist padjapüüri või siidi. Need kuded on pehmemad ja põhjustavad juustele vähem hõõrdumist, aidates hoida lokid puutumatuna. Kinnitage ka juuksed lahtise kukliga või tehke enne magamaminekut lahtise punutisega, et vältida juuste piinlikkust ja moodustumist.

korte reguleerimisregulaarsed

Frizzi vältimiseks on oluline ka lokkis juukseid korraliku lõikega. Lokkis juuksed kipuvad olema topeltotsade ja kuivuse suhtes rohkem altid, nii et regulaarselt lõikamine aitab juukseid tervena hoida ja vähendada.

Neid näpunäiteid ja hoolitsust saate vähendada oma lokkis juuste hõõrdumist ja teil on kindlad ja ilusad lokid. Pidage meeles, et iga juuksed on ainulaadsed, nii et peate võib -olla proovima erinevaid tooteid ja tehnikaid, et leida teie jaoks kõige paremini sobiv. Olge kannatlik ja hoolitsege oma juuste eest armastusega ning varsti on teil vapustav ja hõõruv lokid!

Scroll to Top