Kuidas ühingut avada

Kuidas assotsiatsiooni avada

Ühingu avamine on protsess, mis hõlmab erinevaid etappe ja juriidilisi nõudeid. Selles artiklis selgitame samm -sammult, kuidas saate ühingu õigesti ja legaliseerida.

1. samm: määratlege assotsiatsiooni eesmärk

Ühenduse avamise esimene samm on määratleda, mis see on selle eesmärk. Peate saama selge idee ühingu eesmärgist, olgu see siis sotsiaalne, kultuuriline, sport.

2. samm: huvitage

Pärast ühingu eesmärgi määratlemist on oluline koguda inimesi, kes on huvitatud osalemisest ja sellega koostööst koostööst. Need inimesed on ühingu asutajaliikmed.

3. samm: koostage põhikiri

põhikiri on dokument, mis reguleerib ühingu toimimist. See peaks sisaldama selliseid teavet nagu ühingu nimi, selle eesmärgid, vastuvõtureeglid ja liikmete väljajätmine, muu hulgas juhatuse valimisvorm.

4. samm: registr kontoris

Pärast põhikirja ettevalmistamist on vaja ühingu registreerida notari kabinetis. Selleks on vaja koguda vajalikud dokumendid, näiteks asutajaliikmete identiteedidokumentide koopiad, muu hulgas oleku koopia.

5. samm: CNPJ ja Riiklik registreerimine

Pärast notar registreerimist on vaja hankida IRS -iga ühingu CNPJ (riiklik juriidiliste isikute register). Lisaks võib sõltuvalt riigist olla vajalik ka riikliku registreerimise saamiseks.

6. samm: pangakonto avamine

Kui CNPJ on käes, saate ühingu nimel avada pangakonto. See hõlbustab finantsjuhtimist ning annetuste ja sissemaksete saamist.

7. samm: liikmete avalikustamine ja jäädvustamine

Pärast kõiki juriidilisi menetlusi on aeg assotsiatsioon avalikustada ja uusi liikmeid hõivata. Ühingu töö avalikustamiseks ja sidusrühmade meelitamiseks kasutage sotsiaalseid võrgustikke, veebisaite, üritusi ja muud meediat.

8. samm: ühingu haldamine ja hooldus

Pärast avamist vajab ühing tõhusat juhtimist ja pidevat hooldust. Oluline on pidada perioodilisi koosolekuid, arvestada liikmete jaoks, otsida muu hulgas partnerlust ja ressursse.

Neid samme saate avada ühingu õigesti ja legaliseerida. Ärge unustage alati küsida juriidilisi nõuandeid, et tagada, et kõik protseduurid oleksid kooskõlas kehtivate õigusaktidega.

Scroll to Top