Kuidas tühistada ajakava Poupatempos

Kuidas poupatempo

ajakava tühistada

Poupatempo ajakava tühistamine võib olla lihtne ja kiire ülesanne. Selles artiklis näitame teile samm -sammult selle protseduuri tõhusaks teostamiseks.

1. samm: pääsege Poupatempo veebisaidile

Poupatempos ajakava tühistamiseks on esimene samm pääseda Poupatempo ametlikule veebisaidile. Seda saate teha, kirjutades brauseri otsinguribale “Poupatempo” või pääseb otse aadressile www.poupatempo.sp.gov.br.

2. samm: sisselogimine oma kontol

Pärast Poupatempo veebisaidile juurdepääsu leidke sisselogimisvalik lehe paremas ülanurgas. Klõpsake sellel suvandil ja logige oma kontole sisse, kasutades oma CPF -i ja parooli.

3. samm: pääseda ajakava piirkonnale

Pärast sisselogimist suunatakse teid oma konto kodulehele. Sellelt lehel otsige suvandit “ajakavad” või “minu ajakavad” ja klõpsake sellel, et pääseda ajakava alale.

4. samm: leidke ajakava, mille soovite tühistada

Ajakava piirkonnas leiate loendi kõigist oma aktiivsetest kohtumistest. Leidke ajakava, mille soovite tühistada, ja klõpsake seda üksikasjade avamiseks.

5. samm: tühistage ajakava

Ajastamise üksikasjade avamisel leiate võimaluse tühistamisvaliku. Klõpsake sellel suvandil ja järgige süsteemi antud juhiseid, et kinnitada ajakava tühistamist.

oluline: Kohtumine on vaja eelnevalt tühistada, austades Poupatempo kehtestatud reegleid. Kui tühistate kehtestatud ajakava, võidakse teid karistada ja teil on piirangud uute kohtumiste tegemiseks.

Pärast kohtumise tühistamist pidage meeles, kas on vaja teha soovitud teenuse jaoks uus ajakava.

Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on endiselt küsimusi või vajate lisateavet, soovitame pöörduda Poupatempo poole otse ametlikul veebisaidil saadaolevate teeninduskanalite kaudu.

Scroll to Top