Kuidas Trello tahvlit kustutada

Kuidas tahvlit Trello

Trello on veebipõhine projektijuhtimise tööriist, mis võimaldab teil ülesandeid korraldada ja meeskondadega tõhusalt koostööd teha. Siiski võib olla kordi, kui peate Trello tahvli kustutama. Selles artiklis näitame teile, kuidas seda samm -sammult teha.

1. samm: juurdepääs Trello

Alustuseks külastage oma lemmikbrauseri Trello veebisaiti. Logige oma kontole sisse või looge uus, kui teil seda veel pole.

2. samm: avage tabel, mille soovite kustutada

Pärast sisselogimist suunatakse teid Trello kodulehele. Leidke raam, mille soovite kustutada, ja klõpsake sellel avamiseks.

3. samm: juurde pääseda tabeli sätetele

Tahvli paremas ülanurgas leiate kolmepunktilise ikooni. Raami sätete menüü avamiseks klõpsake seda.

4. samm: valige “rohkem”

Seadete menüüs rullige alla, kuni leiate suvandi “rohkem” ja klõpsake sellel.

5. samm: klõpsake nuppu “Sulge tabel”

menüü “rohkem” leiate suvandi “Close Board”. Kustutusprotsessi alustamiseks klõpsake seda.

6. samm: kinnitage välistamine

Kinnitusaken kuvatakse, küsides, kas olete kindel, et soovite tahvli kustutada. Lugege teavet hoolikalt ja kui see on õige, klõpsake kinnitamiseks nuppu “Kustuta”.

7. samm: edukas kustutatud raam

Pärast välistamise kinnitamist eemaldatakse tabel püsivalt Trellost. Enne kustutamist veenduge, et tahvlil pole olulist teavet, kuna seda pole võimalik taastada.

Te teate nüüd, kuidas Trello tahvlit kustutada. Pidage meeles, et olge selle toimingu tegemisel ettevaatlik, kuna see on pöördumatu. Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet, lugege Trello ametlikku dokumentatsiooni või pöörduge tugi poole.

Scroll to Top