Kuidas teha pruuni värvi

Kuidas teha pruuni värvi

Pruun värv on neutraalne ja maine värv, mida saab muude värve segamisel. See on väga mitmekülgne värv ja seda saab kasutada erinevates kontekstides, alates sisekujundusest kuni kunstilise maalimiseni.

vajalikud materjalid:

  • Punase, kollase ja sinise värvi värvid
  • pintslid
  • Segupalett
  • vesi

samm -sammult:

1. Valige värvid:

Pruuni värvi tegemiseks vajate punase, kollase ja sinise värvi. Need on põhivärvid, mis segatakse pruuni värvi loomiseks.

2. Valmistage segupalett ette:

Pange segupaletti natuke igast põhivärvist. Jätke kindlasti värvi segamiseks piisavalt ruumi.

3. Alustage punasest ja kollasest:

Võtke pintsliga mõni punane värv ja asetage see segupaletti. Seejärel lisage punase värvi kõrvale kollane värv.

4. Sega värvid:

Alustage puhta pintsliga paletis punaseid ja kollaseid värve segamist. Tehke ümmargused liigutused, kuni värvid on hästi segatud ja saate oranži värvi.

5. Lisage sinine:

Võtke nüüd sinine värv ja lisage paletile punase ja kollase segu. Sega uuesti, kuni saate pruuni värvi.

6. Reguleerige tooni:

Kui saadud pruun värv on väga selge, lisage tumenema natuke rohkem sinist tinti. Kui on liiga tume, lisage kergemaks natuke kollast tinti. Jätkake reguleerimist, kuni saate soovitud varju.

7. Testige värvi:

Enne pruuni värvi kasutamist oma projektile testige sarnasel pinnal, et kontrollida, kas varju on kooskõlas teie ootustega.

Nüüd, kui teate, kuidas värvi pruuniks muuta, saate seda kasutada oma loomingulistel maalidel, kaunistustel ja projektidel. Pidage meeles, et pruun värv võib erineda sõltuvalt kasutatud värvide märkidest ja toonidest, nii et proovige ja lõbutseda erinevate kombinatsioonide uurimisega!

Scroll to Top