Kuidas teha omatehtud laastud

Kuidas valmistada omatehtud praetud kartulit

Kui olete laastude fänn, olete kindlasti mõelnud, kuidas kodus seda rõõmu teha. Selles artiklis õpetame teile samm -sammult ettevalmistamist täiuslike omatehtud laastude valmistamiseks, väljast krõbe ja seest pehme. Tule!

koostisosad:

  • 4 keskmist kartulit
  • praadimine õli
  • sal maitsele

ettevalmistamise režiim:

1. samm: koorige ja lõigake kartulid

Alustuseks koorige kartulid ja lõigake need krõpsude traditsioonilises vormingus pulgadeks. Veenduge, et pulgadel oleks sarnased suurused, et praadida võrdselt.

2. samm: pese kartulid

Pärast kartuli lõikamist peske need voolavas vees, et eemaldada liigne tärklis. See aitab praetud kartuli krõbedamaks muuta.

3. samm: prae kartulid

Kuumutage õli sügaval pannil keskmisel kuumusel. Veenduge, et kartulite katmiseks oleks piisavalt õli. Kui õli on kuum, lisage kartulipulgad järk -järgult, et mitte õli temperatuuri alandada. Prae kuni kuldne ja krõbe.

4. samm: äravoolu ja tempel

Eemaldage kartulid pannilt pesaga ja asetage liigse õli tühjendamiseks paberrätikutega vooderdatud taldrikule. Seejärel maitsestage soolaga maitse järgi.

5. samm: serveeri ja nautige!

Serveeri endiselt kuumad laastud ja nautige seda krõbedat rõõmu. Saate neid oma eelistuse järgi koos ketšupi, majoneesi või grillkastmega kaasas.

Nüüd, kui teate, kuidas teha omatehtud friikartuleid, proovige see retsept rakendada ja üllatada ennast tulemusega. Hea isu!

Scroll to Top