Kuidas taltsutada kallopsit 2 päeva pärast

Kuidas taltsutada kallopsit 2 päevaga

Cockatiel võib olla keeruline protsess, kuid kannatlikkuse ja pühendumusega on võimalik selle võluva linnu enesekindlust ja kiindumust omandada. Selles artiklis jagame näpunäiteid ja tehnikaid, mis aitavad teil oma kokatieli vaid 2 päeva jooksul taltsutada.

1. Looge vaikne keskkond

Enne oma Cockatieli sakraadi alustamist veenduge, et see oleks vaikses ja turvalises keskkonnas. Eemaldage mis tahes stressiallikas, näiteks kõrge müra või liigne liikumine, ja veenduge, et sellel oleks piisavalt ruumi vabalt liikumiseks.

2. Luua rutiin

Kalopsiidid on loomad, kes kohanevad hästi rutiiniga. Seadke toiduks fikseeritud aegu, puuri puhastamine ja interaktsioon linnuga. See aitab tekitada Cockatieli turvatunnet ja ennustatavust.

3. Teenige cockatieli

enesekindlus

Oma kokatieli taltsutamiseks on oluline saada tema enesekindlus. Alustuseks veetke mõnda aega puuri lähedal, rääkides pehmelt ja pakkudes suupisteid. Vältige äkilisi liigutusi või žeste, mis võivad lindu hirmutada.

Aja jooksul proovige oma käsi puuri sisse panna, jättes selle peatuma nii, et kokatiel harjub kohalolekuga. Kui see osutub vastuvõtlikuks, proovige oma suled õrnalt hellitada.

4. Suhtlege Calopsita

abil

Taltsutatud kokatiel on see, kes tunneb end inimeste juuresolekul mugavalt. Veetke aega oma kokatieliga väljaspool puuri, võimaldades sellel keskkonda uurida ja harjuda.

Rääkige temaga, laulge pehmeid laule ja pakkuge suupisteid positiivse käitumise eest. Ärge unustage alati austada kokatieli ruumi ja piire.

5. Ole kannatlik ja püsiv

Ainult 2 päeva jooksul kokatieli rikutamine võib olla väljakutse, kuna igal lindil on oma kohanemisrütm. Ole kannatlik ja püsiv, austades kokatieli aega ja piire.

Pidage meeles, et kokatieli ülesande täitmine nõuab aega, pühendumist ja palju armastust. Kannatlikkuse ja hoolika abil saate oma lemmiklooma linnuga luua tugeva ja püsiva sideme.

Loodame, et need näpunäited on teile kasulikud olnud. Õnn oma Cockatieli saklistamise protsessis!

Scroll to Top