Kuidas sünkroonida OneDrive arvutis

Kuidas sünkroonida PC -s OneDrive

OneDrive on Microsoft Cloud Storage’i teenus, mis võimaldab teil oma failidele juurde pääseda ükskõik kust ja seadmelt. OneDrive sünkroonimine oma arvutis on suurepärane viis tagada, et teie failid oleksid alati ajakohased ja teile kättesaadavad. Selles ajaveebis näitame samm -sammult, kuidas sünkroonida arvuti OneDrive.

1. samm: laadige alla rakendus OneDrive

Esimene samm oma arvuti OneDrive sünkroonimiseks on OneDrive’i rakenduse allalaadimine. Seda saate teha, kui pääsete OneDrive’i ametlikule veebisaidile või otsib rakenduse poest oma opsüsteemi jaoks.

2. samm: sisselogimine oma Microsofti kontol

Pärast OneDrive’i rakenduse installimist avage see ja logige sisse oma Microsofti kontole. Kui teil pole Microsofti kontot, saate selle tasuta luua.

3. samm: valige kaustad

sünkroniseerimiseks

Nüüd on aeg valida, milliseid kaustu soovite OneDrive’iga sünkroonida. Saate valida kõik kaustad või lihtsalt mõned konkreetsed. Pidage meeles, et mida rohkem kaustu sünkroonib, seda rohkem on teie arvutis salvestusruumi.

4. samm: oodake sünkroonimist

Pärast kaustade valimist hakkab OneDrive faile sünkroonima. See võib võtta natuke aega, sõltuvalt failide hulgast ja teie Interneti -ühenduse kiirusest. Sünkroonimise ajal saate jätkata oma arvuti kasutamist.

5. samm: pääsege oma failidele kõikjal

Kui sünkroonimine on lõpule viidud, pääsete oma OneDrive -failidele juurde kõikjal, kas arvutis, nutitelefonis või tahvelarvutis. Avage lihtsalt rakendus OneDrive ja logige sisse oma Microsofti kontole.

Järeldus

sünkroonimine OneDrive PC -s on mugav viis tagada, et teie failid on alati kättesaadavad ja värskendatud. Selles ajaveebis nimetatud lihtsate sammude abil saate hõlpsalt sünkroonida oma arvuti OneDrive’i ja pääseda oma failidele kõikjalt. Proovige pilvesalvestuse eeliseid nautida!

Scroll to Top