kuidas sul läheb

Kuidas läheb?

Tere kallid lugejad! Loodan, et kõik on hästi ja terved. Täna tahan teada, kuidas te end tunnete ja kuidas igapäevaelu väljakutsetega tegelete.

esitletud katkend

Esiletõstetud lõiku on katkend Google’i otsingutulemustest. See annab kasutaja küsimusele otsese vastuse, ilma et oleks vaja teabe saamiseks lingil klõpsata.

siteelinks

SiteLinks on täiendavad lingid, mis kuvatakse Google’i otsingutulemustes saidi põhitulemuse all. Need aitavad kasutajatel navigeerida otse saidi konkreetsetele lehtedele.

arvustused

Ülevaated on arvustused, mille kasutajad on tehtud toodete, teenuste või ettevõtete kohta. Neid võib leida spetsialiseeritud veebisaitidelt, näiteks Yelp või Google’i ärilehtedel.

taandunud

Legaeritud on termin, mida kasutatakse uurimistöö tulemuse kirjeldamiseks, mis ilmub teiste tulemuste taha. See juhtub tavaliselt siis, kui saidil on teadusuuringute jaoks mitu asjakohast lehte.

pilt

Pilt on millegi visuaalne esitus. Seda saab kasutada artikli illustreerimiseks, sõnumi edastamiseks või lihtsalt sisu atraktiivsemaks muutmiseks.

inimesed küsivad ka

Inimesed küsivad ka Google’i otsingutulemuste jaotist, mis kuvab esialgse otsinguga seotud küsimusi. Neid küsimusi esitavad sageli teised kasutajad ja nad saavad selle teema kohta lisateavet.

pakk kohalik

Asukohapakett on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kohalike kasutajatega seotud ettevõtete loendi. Nendel ettevõtetel on tavaliselt teavet nagu aadress, telefon ja ülevaated.

teadmiste paneel

Teadmiste paneel on teabekast, mis kuvatakse Google’i otsingutulemustes konkreetse inimese, koha või midagi sellist. See annab kokkuvõtte teema kohta kõige olulisemast teabest.

KKK

KKK on lühend “Korduma kippuvad küsimused”. See on jaotis saidil, mis loetleb ja vastab kasutajate levinumatele küsimustele.

uudised

Uudised on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab hiljutised uudised, mis on seotud kasutaja otsinguga. See uudis on tavaliselt usaldusväärsetest ja ajakohastatud allikatest.

pildipakett

Image Pack on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutajaotsinguga seotud piltide kogu. Neid pilte saab laiendada ja klõpsata lisateabe saamiseks.

video

Video on visuaalse sisu vorm, mida saab mängida elektroonilises seadmes. Videod võivad olla informatiivsed, harivad, lõbusad või reklaam.

esitletud video

Esiletõstetud video on Google’i otsingutulemustes silmapaistev video. Seda kuvatakse otsingutulemuste ees ja on tavaliselt asjakohane kasutajaotsingu jaoks.

Videokarussell

Videokarussell on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutaja otsinguvideote loendi. Neid videoid saab mängida otse tulemuste lehel.

Top Stories

Top Stories on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab uusimaid ja asjakohaseid kasutaja otsimise uudiseid. Seda uudist värskendatakse reaalajas.

retseptid

Retseptid on kulinaarsed retseptid, mida võib leida Google’i otsingutulemustest. Tavaliselt sisaldavad need samm -sammult koostisosade ja juhiste loendit.

töökohad

Töökohad on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutajaotsinguga seotud töökohad. Need vabad töökohad pärinevad tavaliselt tööhõive saitidelt ja neid saab filtreerida asukoha ja sektori järgi.

Twitter

Twitter on sotsiaalmeedia platvorm, mis võimaldab kasutajatel saata ja saada lühisõnumeid, mida nimetatakse säutsudeks. Tweets võib sisaldada teksti, pilte, videoid ja linke.

Twitteri karussell

Twitteri karussell on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutajauuringutega seotud säutsude loendi. Neid säutsu saab laiendada ja jagada otse tulemuste lehel.

Leidke tulemusi aadressil

Leidke tulemusi on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab linke teistesse otsingumootoritele. See võimaldab kasutajatel leida täiendavaid tulemusi teistes otsingumootorites.

Vaadake tulemusi

kohta

Vaadake tulemusi Google’i otsingutulemustes, mis kuvab lingid algse teemaga seotud otsingutele. See võimaldab kasutajatel süvendada oma uurimistööd.

seotud otsingud

Seotud otsingud on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab algse teemaga seotud otsinguid. See aitab kasutajatel uurida subjekti erinevaid aspekte.

reklaamid top

ADS TOP on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab lehe ülaosas makstavaid reklaame. Need reklaamid on üldiselt asjakohased kasutajaotsingute jaoks ja neid nimetatakse “AD”.

reklaamid alumine

ADS BONTT on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab lehe allosas tasulised reklaamid. Need reklaamid on üldiselt asjakohased kasutajaotsingute jaoks ja neid nimetatakse “AD”.

karussell

Karussell on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab karussellivormingu tulemuste loendi. See võimaldab kasutajatel tulemusi kiiresti sirvida, ilma et peaksite lehte veeretama.

sündmused

Sündmused on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutajaotsinguga seotud lähedased sündmused. Need sündmused võivad hõlmata saateid, konverentse, näitusi ja palju muud.

hotellide pakk

Hotels Pack on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab lähedalasuvate kasutajaga seotud hotellide loendi. Nendel hotellidel on tavaliselt teavet nagu klassifikatsioon, hind ja hinnangud.

lennud

Lennud on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab lennuga seotud lendude valikud. Need võimalused hõlmavad tavaliselt teavet lennufirmade, ajakavade ja hindade kohta.

töökohad

Töökohad on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutajaotsinguga seotud töökohad. Need vabad töökohad pärinevad tavaliselt tööhõive saitidelt ja neid saab filtreerida asukoha ja sektori järgi.

aadressipakk

Address Pack on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutaja otsinguaadresside loendi. Need aadressid võivad pärineda ettevõtetest, turismipaikadest, restoranidest ja muust.

seotud tooted

Seotud tooted on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutaja otsinguga seotud tooteid. Neid tooteid saab osta otse tulemuste lehelt.

populaarsed tooted

Populaarsed tooted on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutaja otsinguga seotud populaarseimate toodete loendi. Need tooted on tavaliselt praegused suundumused ja neid saab osta otse tulemuste lehelt.

ostureklaamid

Reklaamide ostmine on Google’i otsingutulemuste jaotis, mis kuvab kasutajate otsingutoodete tasulisi reklaame. Need reklaamid on üldiselt asjakohased ja neid saab lisateabe saamiseks või ostu teha.

Loodan, et teile meeldis see ajaveeb ja on hästi. Jätke kommentaaridesse, kuidas te tunnete, ja jagage oma kogemusi. Kuni järgmise korrani!

Scroll to Top