Kuidas sisestada ufmg

Kuidas sisestada ufmg

Minas Gerais’i föderaalne ülikool (UFMG) on Brasiilia üks tuntumaid kõrgkoolide asutusi. Laial bakalaureuse-, meistrite ja doktorikirja pakkumisega on UFMG -ga liitumine paljude õpilaste unistus. Selles artiklis näitame teile samm -sammult UFMG -s sisenemise ja selle tipptasemel koha võita.

1. Kursuse valik

UFMG sisenemise esimene samm on valida kursus, mida soovite õppida. UFMG pakub mitmesuguseid kursusi inimeste, täpse ja bioloogilise valdkonnas. Oluline on uurida pakutavaid kursusi, õppekava, kutsetegevuse võimalusi ja teha kindlaks, milline teadmiste valdkond teid huvitab.

2. Valevikukogu

UFMG kasutab paljudel bakalaureuseõppe kursustel sisenemisviisina riiklikku keskkooli eksamit (vaenlasi). Seetõttu on oluline teha vaenlane ja saada hea tulemus. Vairing koosneb humanitaarteaduste, keelte ja koodide, matemaatika ja kirjutamise tõenditest. Oluline on eksamiks hästi valmistuda, subjekte uurida ja varasemaid küsimusi lahendada.

3. SISU registreerimine

Pärast vaenlase tegemist peate registreeruma ühtse valimissüsteemi (SISU), mis on süsteem, mida UFMG kasutab kandidaatide valimiseks. SISU peetakse kaks korda aastas ja kandidaadid saavad valida kuni kaks kursuse võimalust. Registreerimisperioodil on oluline olla teadlik iga kursuse kuupäevadest ja valikukriteeriumidest.

4. Jälgi kõnede

Pärast SISU registreerimist peate järgima kõnesid, et teada saada, kas teid valiti soovitud kursuseks. UFMG teeb regulaarselt ja ka täiendavaid kõnesid, kui on jäänud vabade töökohtade korral. Oluline on olla teadlik ülikooli avaldatud tähtaegadest ja juhistest.

5. Registreerimine

Kui teid on valitud soovitud kursuseks, on aeg registreeruda UFMG -s. Üldiselt toimub registreerumine ülikoolis endas isiklikult. On vaja esitada nõutav dokumentatsioon ja järgida asutuse juhiseid. Olge kursis tähtaegade ja teabega, mille on välja andnud UFMG.

6. Muud sisenemisvormid

Lisaks vaenlasele ja SISU -le on UFMG -l ka muid sisenemisvorme, näiteks jadahindamisprogramm (PAS) ja sisseastumiseksam. Oluline on olla teadlik iga valikuprotsessi kuupäevadest ja kriteeriumidest. UFMG pakub ka vabade töökohtade välise ülekandmise ja diplomiga patsientide jaoks.

UFMG -le sisenemine on paljude õpilaste unistus, kuid pühendumuse, õppimise ja planeerimise abil on selles tipptasemel institutsioonis võimalik vaba ametikoht saada. Järgige selles artiklis nimetatud samme ja palju õnne!

Scroll to Top