Kuidas Sheinil ostu tühistada

Kuidas Shein

ostu tühistada

Veebiostu tühistamine võib olla keeruline ülesanne, kuid ühe suurima veebipoe Sheiniga on protsess üsna lihtne. Selles artiklis näitame teile samm -sammult, kuidas Sheinil ostu tühistada.

1. samm: pääsege Sheini veebisaidile

Sheinil ostu tühistamiseks peate pääsema poe ametlikule veebisaidile. Avage oma brauser eelistatavalt ja sisestage aadressiribale “www.shein.com”. Vajutage sisestusklahvi ja oodake lehe laadimist.

2. samm: sisselogimine oma kontol

Pärast Sheini veebisaidile juurdepääsu leidke lehe paremas ülanurgas nupp “sisselogimine”. Klõpsake sellel ja sisestage oma registreeritud e -post ja parool. Kui teil pole veel kontot, klõpsake nuppu “Loo konto” ja järgige juhiseid a.

3. samm: pääsege juurde tellimislehele

Pärast oma kontole sisselogimist leidke saidi peamenüüst suvand “Minu tellimused” või “minu konto”. Tellimislehele juurdepääsu saamiseks klõpsake sellel suvandil.

4. samm: leidke tellimus, mida soovite tühistada

Tellimislehel näete kõigi oma hiljutiste ostude loendit. Leidke tellimus, mille soovite tühistada, ja klõpsake seda üksikasjade avamiseks.

5. samm: taotlege tühistamist

Tellimuse järjekorras leiate võimaluse tühistamisvaliku. Klõpsake sellel ja järgige tühistamisprotsessi lõpuleviimiseks Sheini antud juhiseid. Enne jätkamist on oluline kogu tühistamise teave ja poliitika hoolikalt lugeda.

6. samm: oodake kinnitust

Pärast tühistamise taotlemist oodake Sheini kinnitust. Nad saadavad teie kontol registreeritud aadressile meilisõnumi, teatades, kas tühistamine võeti vastu või mitte. Kui tühistamine aktsepteeritakse, pööratakse makstud summa tagasi ostumeetodile.

Nüüd, kui teate, kuidas Sheinil ostu tühistada, pidage meeles, et enne ostu tegemist kontrollige alati kaupluse tühistamise eeskirju. See väldib võimalikke ebamugavusi ja tagab vaiksema ostukogemuse.

Scroll to Top