Kuidas Sheini kohta rohkem kui ühte kupongi rakendada

Kuidas rakendada rohkem kui ühte kupongi Shein

Kui olete veebikaupluste fänn, olete ilmselt Sheinist kuulnud. Shein on moekauplus, mis pakub laia valikut riideid, aksessuaare ja kingi naistele, meestele ja lastele. Lisaks pakub Shein ka sooduskuponge, et saaksite oma ostudelt kokku hoida.

Paljudel inimestel on aga küsimusi, kuidas Sheinile rohkem kui ühte kupongi rakendada. Selles artiklis selgitame samm -sammult, kuidas seda teha.

1. samm: leidke kupongid

Esimene samm on leida kupongid, mida soovite Sheini suhtes rakendada. Kupongide leidmiseks, näiteks Google’i otsimiseks, Sheini sotsiaalsete võrgustike otsimiseks või poe infolehe registreerimiseks, on mitu viisi. Kontrollige kindlasti iga kupongi kehtivust ja kasutustingimusi.

2. samm: lisage tooted vankrisse

Pärast kupongide leidmist valige tooted, mida soovite osta, ja lisage need oma ostukorvi. Valige enne jätkamist kindlasti õige suurus ja värv.

3. samm: juurdepääs makselehele

Kui ostu lõpuleviimiseks on valmis lehe paremas ülanurgas oleval CART -ikoonil, et juurde pääseda.

4. samm: sisestage kupongid

Makselehel leiate välja kupongide sisestamiseks. Sisestage esimese kupongi kood ja klõpsake nuppu “Rakenda”. Vastavat allahindlust rakendatakse teie ostu koguväärtusele.

Nüüd saate seda protsessi korrata, et lisada rohkem kuponge. Sisestage teine ​​kupongikood ja klõpsake nuppu “Rakenda”. Jällegi rakendatakse vastavat allahindlust teie ostu koguväärtusele.

5. samm: lõpetage ost

Pärast kõigi soovitud kupongide rakendamist veenduge, et teie ostu värskendati õigesti. Kui olete rahul, jätkake ostu lõpuleviimist, makseteabe ja tarneaadressi sisestamist.

Pidage meeles, et Sheini kuponge ei saa tavaliselt kombineerida muude reklaamide või allahindlustega. Seetõttu kontrollige enne nende kasutamist iga kupongi kasutustingimusi.

Nüüd, kui teate, kuidas Sheinile rohkem kui ühte kupongi rakendada, kasutage võimalust oma veebiostudelt kokku hoida. Shein pakub laias valikus taskukohaseid moetooteid, nii et tutvuge kindlasti uusimate suundumuste ja tutvustustega.

Scroll to Top