Kuidas seda tehakse rosin

Kuidas tehakse rosinaid

Viinamarja Passa on väga populaarne ja tarbitud toit kogu maailmas. See saadakse värskete viinamarjade dehüdratsiooni käigus, mille tulemuseks on magus ja maitsv toode. Selles artiklis uurime viinamarjade tootmisprotsessi ja seda, kuidas seda tehakse.

viinamarjade tootmisprotsess Passa

Viinamarjade tootmisprotsess hõlmab mõnda olulist sammu. Teame neist igaüks:

saak

Esimene samm on viinamarjade saak. Rosina viinamarjade tootmiseks kasutatavad viinamarjad on koristatud, kui need on küpsed, kuid siiski kindlad. On oluline, et viinamarjad oleksid ideaalses küpsemispunktis, et tagada lõpptoote kvaliteet.

pesemine

Pärast koristamist pestakse viinamarju hoolikalt, et eemaldada kõik mustuse või lisandid. See samm on kriitilise tähtsusega kasutatud viinamarjade kvaliteedi tagamiseks.

kuivatamine

Pärast pesemist viiakse viinamarjad kuivatamiseks sobivasse kohta. Kuivamismeetodeid on erinevad, kuid kõige tavalisem on päikese käes kuivamisprotsess. Viinamarjad on hajutatud jooksulintidesse või kaludesse ja puutuvad mõneks ajaks päikese käes, võimaldades vett aurustuda ja viinamarjad dehüdreerida.

Veel üks kuivamismeetod on kuivatamisprotsess kasvuhoonetes. Sel juhul asetatakse viinamarjad kontrollitud temperatuuriga kasvuhoonetesse, kus neile on kuumaõhuvool. See protsess kiirendab viinamarjade dehüdratsiooni.

klassifikatsioon

Pärast kuivatamist läbivad viinamarjad klassifitseerimisprotsessi. Selles etapis eraldatakse viinamarjad vastavalt suurusele ja kvaliteedile. Suuremad ja ilusaimad viinamarjad valitakse paremate rosinate saamiseks.

pakend

Lõpuks on rosinad pakitud sobivate pakettide või konteineritega, et säilitada nende kvaliteeti ja maitset. Pakend võib vastavalt turule ja tarbijate eelistustele erineda.

UVA passo

eelised

Viinamarja Passa on väga toitev toit ja sellel on mitmeid tervisega seotud eeliseid. See on rikas kiudainete, vitamiinide ja mineraalide poolest ning sellel on antioksüdantsed omadused. Viinamarjade eeliste hulgas võime esile tuua:

 • parandab seedimist
 • AIDSID KOLESTEROLIMISE KOHTA
 • tugevdab immuunsussüsteemi
 • aitab kaasa kardiovaskulaarsele tervisele
 • Abi aneemia vastu võitlemisel
 • Lisaks on Raiso tervislik suupiste võimalus ja seda saab kasutada erinevates retseptides, näiteks koogid, leivad ja salatid.

  Järeldus

  Viinamarja Passa on maitsv ja toitev toit, mis on saadud värskete viinamarjade dehüdratsiooni käigus. Selle magus maitse ja pehme tekstuur muudavad selle populaarseks variandiks erinevates kulinaarsetes kultuurides. Lisaks on UVA Passal mitmeid tervisega seotud eeliseid, mis on tervislik ja mitmekülgne võimalus toidusse kaasata.

  Scroll to Top