Kuidas saada valgetest riietest must koht

Kuidas võtta valgest kohast valget kohta

Valge riietuse musta koha olemasolu võib olla üsna pettumust valmistav. Nende plekkide eemaldamiseks ja riiete algse välimuse taastamiseks on siiski mitu tõhusat viisi. Selles artiklis uurime mõnda lihtsat ja tõhusat tehnikat valgetest riietest mustade laikude eemaldamiseks.

1. Kontrollige pesujuhiseid

Enne plekkide eemaldamise protsessi alustamist on oluline kontrollida pesupesemisjuhiseid. Mõned riided võivad vajada erilist hooldust või ei sobi teatud kemikaalide jaoks. Rõivakahjustuste vältimiseks järgige kindlasti tootja soovitusi.

2. Ravige peitsi kohe

Mida varem te plekki ravite, seda suuremad on võimalused selle täielikult eemaldada. Niipea kui märkate valgete riiete musta kohta, proovige see kohe eemaldada.

3. Kasutage kohapealset eemaldajat

Turul on saadaval mitu kohapealset eemaldamist, mis on tõhusad mustade laikude eemaldamisel valgest rõivastusest. Otsige tooteid, mis on spetsiifilised tumedatele kohtadele ja järgige kasutamiseks kasutatavaid juhiseid.

4. Proovige sidruni

jõudu

sidrunimahl on tuntud oma looduslike valgendamise omaduste poolest. Pigistage värske sidruni mahl anumas ja kandke otse mustale kohale. Las see käitub mõni minut ja peske siis normaalselt.

5. Tehke söögisoodapasta

Söögisooda on tõhus ja sujuv puhastusvahend. Segage pasta moodustamiseks üks supilusikatäis söögisoodat piisavalt veega. Kandke pasta mustale kohale ja hõõruge pehme pintsliga õrnalt. Las see käitub umbes 30 minutit ja peske siis normaalselt.

6. Mõelge Bleach

Sanitaarvett saab kasutada viimase ressursina valgete riiete püsivate mustade laikude eemaldamiseks. Siiski on pleegitaja kasutamisel oluline olla ettevaatlik, kuna see võib mõnda kudet kahjustada. Enne kasutamist testige diskreetses rõivapiirkonnas, et tagada kahju.

7. Pese riided kuuma veega

Pärast musta koha töötlemist peske riided kuumas vees, et eemaldada järelejäänud jäägid. Järgige kindlasti pesupesemisjuhiseid ja kasutage valgete riiete jaoks sobivat pesuvahendit.

Järeldus

Valgetest riietest mustade laikude eemaldamine võib olla väljakutse, kuid õigete tehnikatega on võimalik taastada rõivaste algne välimus. Ärge unustage plekki võimalikult kiiresti ravida, järgida pesemisjuhiseid ja kasutage sobivaid tooteid. Väikese kannatlikkusega ja hoolt on teie valged riided jälle laitmatu.

Scroll to Top