Kuidas saada mobiiltelefoni kella

Kuidas lüüa mobiiltelefoni kella

Mobiilse kella alati korrigeerimisel on oluline mitte kaotada kompromissid, olla täpne ja vältida segadust. Selles artiklis õpetame teile samm -sammult, kuidas oma telefoni kella lihtsalt ja kiiresti vajutada.

1. samm: pääsege juurde oma mobiiliseadetele

Alustamiseks avage telefon ja minge seadete juurde. Üldiselt tähistab konfiguratsiooniikooni käik.

2. samm: otsige suvandit “Kuupäev ja kellaaeg”

Seadete piires otsige suvandit “Kuupäev ja kellaaeg” ja klõpsake sellel. See valik võib teie mobiilimudeli järgi erineda, kuid asub tavaliselt jaotises “Süsteem” või “Täpsemad sätted”.

3. samm: keelake suvand “Automaatne kuupäev ja kellaaeg”

Kuupäeva ja kellaaja seadetele juurdepääsu korral leiate tõenäoliselt suvandi “Kuupäev ja kellaaeg”. Keela see suvand, et saaksite oma telefoni kella käsitsi reguleerida.

4. samm: reguleerige kuupäeva ja kellaaega

Nüüd, kui olete automaatse kuupäeva ja kellaaja automaatse kuupäeva ja kellaaja desaktiveerinud, saate oma telefoni kella käsitsi reguleerida. Klõpsake suvandil, mis vastab kuupäevale ja kellaajale ning sisestage õiged väärtused.

5. samm: kontrollige, kas kell on õige

Pärast kuupäeva ja kellaaja kohandamist veenduge, et telefoni kell oleks õige. Saate seda võrrelda käekella, seinakella või isegi teie arvuti kellaga.

Nüüd, kui olete õppinud, kuidas oma telefoni kellale lüüa, pole teil enam vabandusi, et hiljaks jääda või oluliste kohtumiste kaotada. Ärge unustage kohandada kella alati, kui on ajavahetusi, näiteks suveaja alguses või lõpus.

Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke kommentaar allpool. Kuni järgmise korrani!

Scroll to Top