Kuidas saada iidne deodorant plekk

Kuidas iidset deodorandi plekki eemaldada

Deodorantplekid võivad riiete pesemisel olla tõeline õudusunenägu. Need võivad jätta kollased või valkjad jäljed, mida on raske eemaldada. Õigete meetoditega saate neist plekkidest lahti ja jätta riided uuesti uueks.

1. Kasutage neutraalset seepi ja vett

Üks lihtsamaid viise vanade deodorandi plekkide eemaldamiseks on kerge seepi ja vett. Lihtsalt märja peitsitud ala, kandke seep ja koorige õrnalt kätega või pehme pintsliga. Seejärel loputage hästi ja laske tükil loomulikult kuivada.

2. Naatriumvesinikkarbonaat

vesinikkarbonaatnaatrium on suurepärane liitlane deodorantide plekkide eemaldamisel. Tehke kaust söögisooda ja veega ning kandke plekile. Las see käitub mõni minut ja hõõruge siis õrnalt. Loputage hästi ja peske tükk normaalselt.

3. Valge äädikas

valget äädikat saab kasutada ka deodorantide plekkide eemaldamiseks. Kandke peitsile lihtsalt mõni äädikas ja laske sellel mõni minut tegutseda. Seejärel hõõruge õrnalt ja loputage hästi. Pärast protsessi peske tükk normaalselt.

4. Sidrun

Sidrun on suurepärane kohapealne eemaldaja ja seda saab kasutada iidsete deodorantide plekkide eemaldamiseks. Pigistage plekile natuke sidrunimahla ja laske sellel mõni minut tegutseda. Seejärel hõõruge õrnalt ja loputage hästi. Pärast protsessi peske tükk normaalselt.

5. Maisitärn

Maisi tärklist saab kasutada ka deodorantide plekkide eemaldamiseks. Tehke kaust maisi ja vee tärklisega ning kandke plekile. Las see käitub mõni minut ja hõõruge siis õrnalt. Loputage hästi ja peske tükk normaalselt.

Järeldus

Vanade deodorantsete plekkide eemaldamine võib olla väljakutse, kuid õigete meetodite abil saate oma riided vabaks nendest soovimatutest märkidest. Proovige ülalnimetatud näpunäiteid ja vaadake, milline neist sobib teie jaoks kõige paremini. Ärge unustage enne mis tahes toote kasutamist alati osade pesemisjuhiseid kontrollida.

Loodame, et need näpunäited on olnud abiks! Kui teil on muid soovitusi või meetodit deodorantide plekkide eemaldamiseks, jätke allpool olevatesse kommentaaridesse.

Scroll to Top