Kuidas saada gaase ubadest

Kuidas gaase ubadest eemaldada

Kellel pole pärast ubade söömist kunagi seda ebamugavust olnud? Gaasid on paljude inimeste jaoks tavaline probleem, kuid on ka näpunäiteid, mis aitavad seda ebamugavust vähendada. Selles artiklis õpetame teile, kuidas võtta gaase lihtsalt ja tõhusalt ubadest.

1. Leotage ube

Enne ubade keetmist on oluline seda paar tundi leotada. See aitab kõrvaldada osa oligosahhariididest, mis vastutavad peamiselt gaaside eest. Pange oad kaussi veega ja leotage vähemalt 8 tundi.

2. Vahetage kastme

vett

Pärast kastmeperioodi visake vesi, milles oad leotavad ja oad põhjalikult pesevad. See samm on oluline veega lahustuvate oligosahhariidide eemaldamiseks, mis soodustavad ka gaasi moodustumist.

3. Keetke ube korralike vürtsidega

Ubade keetmisel on oluline kasutada vürtse, mis aitavad seedimist ja vähendada gaasi moodustumist. Mõned märgatud vürtsid on: köömned, loor leht, rosmariin ja petersell. Vältige vürtse nagu sibul ja küüslauk, mis võib gaaside probleemi süvendada.

4. Kasutage rõhupliiti

Rõhupliidi kasutamine aitab vähendada gaasi moodustumist oa keetmise ajal. Selle põhjuseks on asjaolu, et kõrge rõhk aitab murda ubade kiude, hõlbustades seedimist ja vähendades gaasi tootmist.

5. Tarbige modereerimisel

Lõpuks on oluline mõõdukalt oad tarbida. Liigne tarbimine võib seedesüsteemi üle koormata ja gaasi tootmist suurendada. Seetõttu lisage oma dieedisse ube tasakaalustatud viisil ja vältige liialdusi.

Neid näpunäiteid saate nautida ubade maitset ja eeliseid, muretsemata gaaside pärast. Proovige seda ja nautige!

Scroll to Top