Kuidas saada Catarro 2 -kuuselt beebikulust

Kuidas saada Catarro 2 -kuulisest Baby Fulist

Kui 2 -kuuline laps on flegm -throat, võib see olla vanematele murettekitav hetk. Phillion võib põhjustada ebamugavusi ja hingamisraskusi, mis võib muuta lapse vihaseks ja rebendiks. Õnneks on mõned meetmed, mida saab flegma leevendamiseks ja lapse hingamise parandamiseks. Selles artiklis uurime kasulikke näpunäiteid flegmiga tegelemiseks 2 -kuulise beebi kurgus.

1. Hoidke last hüdreeritud

Üks parimaid viise, kuidas aidata flegmat beebi kurgus, on hoida seda hüdreeritud. Pakkuge kindlasti vedelikke sageli, näiteks rinnapiim või valem. Nõuetekohane hüdratsioon võib aidata lahjendada flegmat ja hõlbustada selle kõrvaldamist.

2. Kasutage niisutajat

Niisutaja võib olla kasulik tööriist flegma leevendamiseks beebi kurgus. Märg õhk võib aidata lima maha lasta ja hingamise lihtsamaks muuta. Järgige niisutaja kasutamisel kindlasti tootja juhiseid ja hoidke seda puhtana, et vältida bakterite kogunemist.

3. Tehke udu soolalahusega

Füsioloogilised seerumi udused võivad aidata leevendada flegmat beebi kurgus. Nibude õigesti ja ohutult juhiste saamiseks pöörduge oma lapse lastearsti poole.

4. Tõsta võrevoodi

pea

Võrevoodi pea tõstmine võib aidata vähendada ebamugavust, mis on põhjustatud flegmast beebi kurgus. Asetage sileda kalde loomiseks madratsi alla padi või volditud rätik.

5. Tehke pehmed massaažid

Pehme lapse seljamassaažid võivad aidata flegmat maha lasta ja hingamise lihtsamaks muuta. Tagumise piirkonna masseerimiseks kasutage sõrmeotstega pehmeid ja ümmargusi liigutusi.

6. Konsulteerige arsti

Kui lapse kurgus püsib flegm kauem kui paar päeva või kui lapsel on muid sümptomeid, näiteks palavik või söötmisraskused, on oluline konsulteerida arstiga. Arst võib olukorda hinnata ja soovitada nõuetekohast ravi.

Kokkuvõtteks võib 2 -kuulise beebi kurgus sisalduv flegm olla ebamugav, kuid on olemas meetmeid, mida saab probleemi leevendamiseks võtta. Hoidke last hüdraatunud, kasutage niisutajat, tehke soolalahusega nebuliseerijad, tõsta võrevoodi pea, tehke pehmeid massaaže ja vajadusel pöörduge arsti poole. Pidage alati meeles, et järgige oma lapse laste juhiseid ja otsige vajadusel professionaalset abi.

Scroll to Top