Kuidas saada atsetooniga geeli küünelakki

Kuidas võtta atsetooniga geeli emaili

Kui olete hästi valmistatud ja püsivate küünte fänn, olete tõenäoliselt proovinud geeli küünelakki. Seda tüüpi email on tuntud oma pika kestuse ja intensiivse läike tõttu, kuid seda võib traditsioonilise küünelakiga võrreldes olla ka pisut raskem. Kuid atsetooni ja mõne kasuliku näpunäite õige kasutamise korral saate geeli emaili eemaldada ilma küüsi kahjustamata. Selles artiklis näitame teile samm -sammult, kuidas atsetoonigeeliga geeli saada.

1. samm: ettevalmistamine

Enne geeli emaili eemaldamist on oluline oma küüned valmistada. Alustage geeli emaili pinna lihvimisest õrnalt küünte liivapaberiga. See aitab murda emaili ülemist kihti ja hõlbustada eemaldamist.

2. samm: kaitse

Naha ja atsetooni küünenaha kaitsmiseks kandke küünte ümber mõni vaseliin. See aitab vältida atsetooni kuivamist ja ärritab nahka küünte ümber.

3. samm: kaste

Niisutage tükk puuvilla atsetooniga ja asetage see küüntele. Seejärel mähkige küün alumiiniumfooliumiga, et puuvill paigal hoida. Las see tegutseb umbes 10–15 minutit. Seda protsessi tuntakse kui “kastet” ja see aitab geeli emaili pehmendada.

4. samm: eemaldamine

Pärast leotamisaega eemaldage alumiiniumfoolium ja puuvill. Lükake küünenahaga tõukejõu või küünte spaatliga geeli email õrnalt küüntest välja. Kui küünelakk ei tule kergelt välja, võite kastmeprotsessi korrata veel paar minutit.

5. samm: hüdratsioon

Pärast geeli emaili eemaldamist on oluline niisutada küüsi ja küünenaha. Atsetooni võib naha kuivatada, nii et kandke niiskuseõli või niiskuskreemi.

täiendavad näpunäited

Siin on mõned täiendavad näpunäited geeli küünelakki eemaldamiseks:

  • Vältige geeli emaili tõmbamist või tõmbamist, kuna see võib teie küüsi kahjustada.
  • Kui eelistate, võite atsetooni asemel kasutada konkreetset geeli emaili eemaldajat.
  • Kui teie küüned on väga tundlikud, võite neid kaasata alumiiniumfooliumiga, mille geeli emaili remondris leotatakse puuvillaga ja lasta sellel kauem toimida.

Neid näpunäiteid järgides saate atsetoonigeeli küünelaki tõhusalt eemaldada ja küünte kahjustamata. Ärge unustage alati hoolitseda küünte tervise ja ilu eest, andes puhkeaega geeli emaili rakenduste vahel ja säilitades hüdratsioonirutiini.

Scroll to Top